reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka ☺️

Smaka mi na robiłaś, pychotka 😊
 
reklama
Tyle pisalyscie o puzzlach, ze az dzisiaj zamowilam [emoji23][emoji23][emoji23] z 10 lat nie ukladalam.
A co do wypiekow, to za torty sie nie biorę,nie umiem upiec dobrego biszkopta [emoji849] ale dzisiaj upieklam karpatke i nawet wyszla[emoji3][emoji3][emoji3]
Karpatka [emoji7] to jest to co bym zjadła [emoji173]
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka [emoji3526]
Rzucaj szybciutko przepisem [emoji7] dostałam ślinotoku [emoji7]
 
Cześć. Ja puzzli nie cierpię układać. Ale za to jestem pochłaniaczem książek [emoji43][emoji12] czekam tylko z niecierpliwością aż bibliotekę otworzą, bo wszystko mam przeczytane [emoji24] każdy ma innego bzika. Tortów też nie robię, oj nie. Kilka razy próbowałam i efekt był marny, więc torty zawsze robi moja mama. Zazdroszczę Wam talentu, ja już nawet nie probuję, bo mąż by nie zniósł tego psychicznie. U nas nudna niedziela, z nudnym polskim obiadem, jedyna rozrywka to ognisko na działce i kiełbacha pieczona. Jakoś mnie ten dzień już meczy, więc zaraz dzieci do łóżek i się kładę. Życzę miłego wieczoru [emoji4]
Uwielbiam książki [emoji7] niestety ostatnio przez brak czasu przez mojego małego broja chwilowo przeniosłam się na storytel a papierowe czekają na swoją kolej [emoji4]
 
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka [emoji3526]
Bosko wyglada[emoji7]
 
U mnie wszystkie przekąski poszły w odstawkę. Wcześniej mogłam zeżreć cała czekoladę a teraz odwracam oczy bo po czymkolwiek słodkim mam później gorycz w ustach.

Najlepszego dla wszystkich solenizantów. Ja za 3 dni kończę 33 lata. Mam 3 dzieci (10, 8 i 6 lat) i 7tyg szczeniaka, od prawie 4 lat jestem wdową, a od niecałego roku w szczęśliwym związku.
Witaj, wszystko co złe kiedyś się kończy to tak jak w życiu. Gratuluję, widać że silna z ciebie babka.
 
Ja dziś pisałam, ze gorszy dzień, ale po południu zdrzemnęłam się, mdłości minęły i jak co wieczór złapałam smaki. Ja kebaba kupnego nie zjem, strasznie się po takim czuje a ogólnie lubie, ale kiedyś znalazłam przepis na bule i sama piekę bułkę która kroje na 4 części i nakładam warzywa i mięso z kurczaka ☺
Daj przepis na bule jak możesz 😍
 
reklama
Ja te kłucia też mam co jakiś czas [emoji2368] na zmianę, raz jeden raz drugi

Ja nie miałam, dopiero dzisiaj ale skoro tez masz podobnie to mnie trochę uspokoiłaś🙂 nie byłam u lekarza od 20 marca dlatego już trochę fisiuje, no ale jeszcze tydzień muszę wytrzymać.
Będę miała robione od razu usg genetyczne, ciekawe czy będzie widać płeć, moja gin mówiła, że rzadko ale się zdarza jej zobaczyć 🙂
 
Do góry