reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
A ja właśnie zakupiłam, polecane przez Was chyba już wcześniej, legginsy ciążowe w lidlu. Nie byłabym sobą, gdyby to był jeden jedyny zakup, a że ciuchów nie mam nic a nic, to dobrałam 2 tshirty do tego, jeansy ciążowe, gacie :D i espadryle. Więcej grzechów nie pamiętam, wyszło za wszystko sporo kasy, ale że każda rzecz ledwo po 25-35 zł to się mega opłaca. Jeszcze tak tanio nigdzie nie kupowałam, przyznam, że pierwszy raz odzież z lidla biorę. Cholera, a przed prenatalnymi miałam nic nie kupować :p
 
Ooo my właśnie wczoraj zamowilismy te poduszkę tylko taka z lidla, mam nadzieję że też się sprawdzi... I lidlomixa 😍
Kurde mieliśmy wczoraj tortille z warzywkami i lekkim sosem czosnkowym na obiadokolacje o 17 i te 3 łyżeczki sosu nie dały o sobie zapomnieć do rana 😩😩 już nie rusze czosnku
dobrze, że nie doczytałam przed zakupami, bo poduszkę z lidla też bym wzięła. a na stronie nie znalazłam :p
 
Dziś juz od rana weszłam na forum i udało mi sie wbić bo wczoraj weszłam dopiero po 17 to mialam chyba ponad 200 stron do nadrobienia [emoji33] myślałam , ze oszaleje jak komuś odp i wszystkie strony mi sie w dół przesuwaly [emoji51]

Dziś mialam pierwsza noc z tą poduszka typu C , trochę dziwnie się spało bo miejsca trochę zabiera i wiecej kołdry potrzebuje na przykrycie a w nocy sie podnioslam, zeby wody sie napić a tz w tym czasie przytuli ta poduszke I pewnie myslal, ze mnie przytula [emoji28][emoji28] a jeszcze wieczorem miał pretensje , ze jak on sie do mnie będzie przytulal przez ta poduszke... czułam , ze wiecej na plecach spałam przy tej poduszce . Moze z czasem sie przyzwyczaje albo jak już bedzie spory brzuch to będzie wygodniej [emoji4]
My do tej pory raczej do szczupłych się zaliczamy oboje i mamy łóżko 1,4m szerokość więc nie wiem jak to będzie jeszcze z tą poduszka i dużym brzuchem 😂
Będzie trzeba nowe łóżko 😂😂😂
 
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz są wprawione w bojach, czy w drugiej ciąży czułyscie szybciej ruchy dziecka niz w pierwszej? Jesli tak to czy duzo szybciej?
 
My do tej pory raczej do szczupłych się zaliczamy oboje i mamy łóżko 1,4m szerokość więc nie wiem jak to będzie jeszcze z tą poduszka i dużym brzuchem [emoji23]
Będzie trzeba nowe łóżko [emoji23][emoji23][emoji23]
To na szczęście my mamy łóżko 180x200 i narzekałam, że gubimy się czasem w tym łóżku ale teraz jak dojdzie poduszka to będzie idealnie [emoji4]

W Lidlu jest taka poducha? [emoji15] Za jaką kasę? Bo w necie można kupić już za 80 zł.
 
Dziś juz od rana weszłam na forum i udało mi sie wbić bo wczoraj weszłam dopiero po 17 to mialam chyba ponad 200 stron do nadrobienia [emoji33] myślałam , ze oszaleje jak komuś odp i wszystkie strony mi sie w dół przesuwaly [emoji51]

Dziś mialam pierwsza noc z tą poduszka typu C , trochę dziwnie się spało bo miejsca trochę zabiera i wiecej kołdry potrzebuje na przykrycie a w nocy sie podnioslam, zeby wody sie napić a tz w tym czasie przytuli ta poduszke I pewnie myslal, ze mnie przytula [emoji28][emoji28] a jeszcze wieczorem miał pretensje , ze jak on sie do mnie będzie przytulal przez ta poduszke... czułam , ze wiecej na plecach spałam przy tej poduszce . Moze z czasem sie przyzwyczaje albo jak już bedzie spory brzuch to będzie wygodniej [emoji4]
ja to nie polubiłam tej poduszki, bardzo krótko na niej spałam, potem przejął ją mąż a jak się urodziła Mała to trochę na niej karmiłam. Ale jako, że już ją mam to pewnie niedługo ją przyniosę do łóżka [emoji3526]
 
My do tej pory raczej do szczupłych się zaliczamy oboje i mamy łóżko 1,4m szerokość więc nie wiem jak to będzie jeszcze z tą poduszka i dużym brzuchem 😂
Będzie trzeba nowe łóżko 😂😂😂

Haha, my już wymieniliśmy na 1,6m. Pomijam brzuch, gorzej jak takie dodatkowe 15kg szczęścia rozgosci się w łóżku w poprzek. Wszystkie gnaty bolą 🤣🤣🤣
 
A ja właśnie zakupiłam, polecane przez Was chyba już wcześniej, legginsy ciążowe w lidlu. Nie byłabym sobą, gdyby to był jeden jedyny zakup, a że ciuchów nie mam nic a nic, to dobrałam 2 tshirty do tego, jeansy ciążowe, gacie :D i espadryle. Więcej grzechów nie pamiętam, wyszło za wszystko sporo kasy, ale że każda rzecz ledwo po 25-35 zł to się mega opłaca. Jeszcze tak tanio nigdzie nie kupowałam, przyznam, że pierwszy raz odzież z lidla biorę. Cholera, a przed prenatalnymi miałam nic nie kupować :p
Daj znać jak rozniarowka to może też zamówię na probe [emoji849]
 
reklama
My do tej pory raczej do szczupłych się zaliczamy oboje i mamy łóżko 1,4m szerokość więc nie wiem jak to będzie jeszcze z tą poduszka i dużym brzuchem [emoji23]
Będzie trzeba nowe łóżko [emoji23][emoji23][emoji23]
My też łóżko 1.4, a z 3latkiem między nami pol nocy nie wiem gdzie wcisnę poduche [emoji23]
 
Do góry