reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Teraz niby jest zalecenie, że jak nie ma potrzeby to nie robić dopochwowo. Nie chodzi o nasze zdrowie czy dziecka tylko koronawirusa. Ze po wyjęciu sondy z pochwy zostaje costam związanego z wirusem. Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło...
Mi próbowała lekarka zrobić prZez brzuch Ale nic.Nie wiedziała bo mam trochę tłuszczyku hah
 
reklama
Mi jest ciagle slabo. Tez mam problemy z tarczyca i po zajsciu w ciaze tsh podskoczylo mi do prawie 4, endokrynolog zwiekszyl dawke euthyroxu na 50, we wtorek bylam na badaniu i tsh wynosi0.98, teraz sie boje czy nie za male bedzie
W poniedzialek mam wizyte u gina, moze on mi cos sensownego podpowie a jak nie to zostaje mi czekac do kolejnego badania tsh ew musze sie wybrać do rodzinnego. Nie mowiac juz o tym,ze cala sytuacja jest tez dodatkowo stresująca, jakbyśmy malo mialy zmartwien :/ ja obecnie mieszkam Niemczech, tak bardzo chcialabym pojechać odwiedzic rodziców w Polsce jak wczesniej planowalam, a poki co nie ma na to szans...i to siedzenie w domu jest takie dolujace,na nic nie mam weny ;/
 
Mi próbowała lekarka zrobić prZez brzuch Ale nic.Nie wiedziała bo mam trochę tłuszczyku hah
No mój na wizycie w 10+1 powiedział, że spróbujemy przez brzuch, jak nie będzie nic widać to wtedy dopochwowo. Ale ladnie bylo widać.
Ciekawe czy prenatalne też będą przez brzuch[emoji848]
 
No mój na wizycie w 10+1 powiedział, że spróbujemy przez brzuch, jak nie będzie nic widać to wtedy dopochwowo. Ale ladnie bylo widać.
Ciekawe czy prenatalne też będą przez brzuch[emoji848]
O właśnie.🤔 Ale prenatalne to raczej nie powinno byc robione przez brzuch, bo ma to być bardzo dokładne badanie.
 
Ale naskrobalyscie, ciężko nadrobić [emoji4] Mimo mojej paniki od kilku dni dzidziuś ma się dobrze, mierzy 4,1 cm, tętno 159 i już go było ładnie widać na usg [emoji4]
28.04 prenatalne usg + test Sanco albo NIFTY. Skłaniam się bardziej ku Sanco bo tańszy i ostatnio go ulepszyli ale zobaczymy. Strasznie się cieszę i dziś zamawiam sobie detektor tętna plodu bo zwariuje między kolejnymi wizytami.

Dziewczyny ile u Was kosztuje usg prenatalne i czym się różni od takiego zwykłego, które robi się na wizycie? Bo z tego co się dowiedziałam u siebie w klinice to usg ma taką samą cenę i jest to po prostu usg [emoji848]

P. S. Nie chodzi mi o cenę, bo zdrowie dziecka najważniejsze ale o to czy na zwykłym usg można zobaczyć wszystko co trzeba żeby móc stwierdzic ewentualne wady?
Hej, ja robię USG +test Pappa, koszt 750 zl. Ta wizyta trwać ma godzinę i lekarz dokładnie wszystko sprawdza i opisuje. Nie wyobrażam sobie nie mieć tego badania. W załączeniu screen z info co to badanie ma zawierać
 

Załączniki

  • Screenshot_20200417-151334.png
    Screenshot_20200417-151334.png
    86,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry