reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Teraz niby jest zalecenie, że jak nie ma potrzeby to nie robić dopochwowo. Nie chodzi o nasze zdrowie czy dziecka tylko koronawirusa. Ze po wyjęciu sondy z pochwy zostaje costam związanego z wirusem. Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło...
Mi próbowała lekarka zrobić prZez brzuch Ale nic.Nie wiedziała bo mam trochę tłuszczyku hah
 
reklama
Mi jest ciagle slabo. Tez mam problemy z tarczyca i po zajsciu w ciaze tsh podskoczylo mi do prawie 4, endokrynolog zwiekszyl dawke euthyroxu na 50, we wtorek bylam na badaniu i tsh wynosi0.98, teraz sie boje czy nie za male bedzie
W poniedzialek mam wizyte u gina, moze on mi cos sensownego podpowie a jak nie to zostaje mi czekac do kolejnego badania tsh ew musze sie wybrać do rodzinnego. Nie mowiac juz o tym,ze cala sytuacja jest tez dodatkowo stresująca, jakbyśmy malo mialy zmartwien :/ ja obecnie mieszkam Niemczech, tak bardzo chcialabym pojechać odwiedzic rodziców w Polsce jak wczesniej planowalam, a poki co nie ma na to szans...i to siedzenie w domu jest takie dolujace,na nic nie mam weny ;/
 
Mi próbowała lekarka zrobić prZez brzuch Ale nic.Nie wiedziała bo mam trochę tłuszczyku hah
No mój na wizycie w 10+1 powiedział, że spróbujemy przez brzuch, jak nie będzie nic widać to wtedy dopochwowo. Ale ladnie bylo widać.
Ciekawe czy prenatalne też będą przez brzuch[emoji848]
 
No mój na wizycie w 10+1 powiedział, że spróbujemy przez brzuch, jak nie będzie nic widać to wtedy dopochwowo. Ale ladnie bylo widać.
Ciekawe czy prenatalne też będą przez brzuch[emoji848]
O właśnie.🤔 Ale prenatalne to raczej nie powinno byc robione przez brzuch, bo ma to być bardzo dokładne badanie.
 
Ale naskrobalyscie, ciężko nadrobić [emoji4] Mimo mojej paniki od kilku dni dzidziuś ma się dobrze, mierzy 4,1 cm, tętno 159 i już go było ładnie widać na usg [emoji4]
28.04 prenatalne usg + test Sanco albo NIFTY. Skłaniam się bardziej ku Sanco bo tańszy i ostatnio go ulepszyli ale zobaczymy. Strasznie się cieszę i dziś zamawiam sobie detektor tętna plodu bo zwariuje między kolejnymi wizytami.

Dziewczyny ile u Was kosztuje usg prenatalne i czym się różni od takiego zwykłego, które robi się na wizycie? Bo z tego co się dowiedziałam u siebie w klinice to usg ma taką samą cenę i jest to po prostu usg [emoji848]

P. S. Nie chodzi mi o cenę, bo zdrowie dziecka najważniejsze ale o to czy na zwykłym usg można zobaczyć wszystko co trzeba żeby móc stwierdzic ewentualne wady?
Hej, ja robię USG +test Pappa, koszt 750 zl. Ta wizyta trwać ma godzinę i lekarz dokładnie wszystko sprawdza i opisuje. Nie wyobrażam sobie nie mieć tego badania. W załączeniu screen z info co to badanie ma zawierać
 

Załączniki

  • Screenshot_20200417-151334.png
    Screenshot_20200417-151334.png
    86,3 KB · Wyświetleń: 67
reklama
Do góry