reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
W klinice nie zajmuje się prowadzenjem ciąży z tego co mi powiedziano, a no i mam pakiet w luxmed więc nie chciałam kasy wydawać skoro mogę korzystać [emoji2368]
No tak, też mam pakiet ale jakoś zaufałam tej i bałam się przenieść do innego bo już miałam do czynienia z konowałami [emoji52] A to ciąża wysrarana i wyczekana więc wolę być pod dobrą opieką.
 
Hej . Ja się nie udzielam. Ale jestem od samego początku. Będę mamą bliźniaków ❤️ Też wstawialam wcześniej zdjecia. Ale jestem z wami dzień w dzień. Wchodzę po kilka razy żebym nie miała dużo do nadrabiania później. Dużo się od was uczę bo to moja pierwsza ciąża. I czyli ja już jestem skreślona?
Dokładnie tak samo ze mną. Mimi wszystko nie chciałabym zostać "skreślona" ;)
A odnośnie samopoczucia-czy któraś z Was też ma moze takie dziwne uczucie w klatce piersiowej w okolicach serca? Jakby jakis kamień, czuję sie jakbym maraton przebiegła praktycznie całe dnie :( mam niedoczynność tarczycy,tsh mi sie trochę zwiększyło od kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i lekarz troche zwiekszyl mi dawkę. Na kolejne badanie tsh idę 30 kwietnia,zastanawiam się czy moze to byc wlasnie spowodowane zlym poziomem hormonow. Cisnienie mam w normie i troche mnie to martwi...
 
Tez ostatnio moja gin była mało rozmowna, zrobiła mi usg przez brzuch tak na szybko żeby sprawdzić akcje serca dziecka. Powiedziała ze wszystko dobrze, ale nie dała mi zdjęcia usg. W dodatku tym razem mam przyjść za 3 tygodnie a nie za 2.
No i jeszcze wpisała mi na skierowaniu na prenatalne "tachykardia płodu" o niczym nie wspominając, ale juz utwierdzilyscie mnie w przekonaniu, że zrobiła to by badanie było na nfz. Ale strachu się najadlam.
Aha, wam tez lekarze sugerują, że usg dopochwowe najlepiej robić rzadziej, bo tak jest zdrowiej? Dlatego właśnie zrobiła mi usg przez brzuch, tłumaczyła ze jest mniej dokładne ale chciała tylko sprawdzić akcje serduszka
Teraz niby jest zalecenie, że jak nie ma potrzeby to nie robić dopochwowo. Nie chodzi o nasze zdrowie czy dziecka tylko koronawirusa. Ze po wyjęciu sondy z pochwy zostaje costam związanego z wirusem. Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło...
 
Dokładnie tak samo ze mną. Mimi wszystko nie chciałabym zostać "skreślona" ;)
A odnośnie samopoczucia-czy któraś z Was też ma moze takie dziwne uczucie w klatce piersiowej w okolicach serca? Jakby jakis kamień, czuję sie jakbym maraton przebiegła praktycznie całe dnie :( mam niedoczynność tarczycy,tsh mi sie trochę zwiększyło od kiedy sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i lekarz troche zwiekszyl mi dawkę. Na kolejne badanie tsh idę 30 kwietnia,zastanawiam się czy moze to byc wlasnie spowodowane zlym poziomem hormonow. Cisnienie mam w normie i troche mnie to martwi...
Mi jest ciagle slabo. Tez mam problemy z tarczyca i po zajsciu w ciaze tsh podskoczylo mi do prawie 4, endokrynolog zwiekszyl dawke euthyroxu na 50, we wtorek bylam na badaniu i tsh wynosi0.98, teraz sie boje czy nie za male bedzie
 
Teraz niby jest zalecenie, że jak nie ma potrzeby to nie robić dopochwowo. Nie chodzi o nasze zdrowie czy dziecka tylko koronawirusa. Ze po wyjęciu sondy z pochwy zostaje costam związanego z wirusem. Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło...
Tak też mi tak gin powiedziała że zalecenia żeby nie robić dopochwowo, ja miałam wczoraj w 11+6 przez brzuch
 
reklama
Mi jest ciagle slabo. Tez mam problemy z tarczyca i po zajsciu w ciaze tsh podskoczylo mi do prawie 4, endokrynolog zwiekszyl dawke euthyroxu na 50, we wtorek bylam na badaniu i tsh wynosi0.98, teraz sie boje czy nie za male bedzie
Mi przy tsh 0.68 kazal zmniejszyć dawke euthyroxu z 75 na 50. Więc najlepiej zapytaj lekarza.
 
Do góry