reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Skoro wcześniej byłaś zadowolona a teraz wizyta była słaba to może warto dać mu jeszcze szanse? Lekarze też ludzie, też mogą mieć gorsze dni, swoje problemy i humory [emoji6]
Tez mi sie wydaje, ze kazdy moze miec gorszy dzien. Moja lekarka jest zawsz uśmiechnięta i chetna do odpowiedzi na pytania,ale nie zdziwilabym sie jakby kiedys tez miala gorszy humor. Ona odkad panuje t epidemia przyjmuje pacjentki nawet w soboty i niedziele, od rana do wieczora😱
 
reklama
OM 15 luty 🙂 Ja kolejna wizytę u gina mam 27.04,takze jeszcze w przyszłym tyg czeka mnie zrobienie badań. Kobietki, te które zwłaszcza rano męczą wymioty i mdłości. Jak się wybrać na takie badanie? Do samego labo mam 30 km przez tego wirusa, trzeba na czczo a mi wtedy najbardziej chce się rzygać, przerażają mnie te kolejki, boje sie że albo zasłabne albo się zrzygam 🤣🤣
Ja też w przyszłym tygodniu badania i też 27 wizyta OM 17 lutego praktycznie łeb w łeb :)
 
Tez mi sie wydaje, ze kazdy moze miec gorszy dzien. Moja lekarka jest zawsz uśmiechnięta i chetna do odpowiedzi na pytania,ale nie zdziwilabym sie jakby kiedys tez miala gorszy humor. Ona odkad panuje t epidemia przyjmuje pacjentki nawet w soboty i niedziele, od rana do wieczora[emoji33]
No to moja tak samo. Pracuje w klinice i w szpitalu. Zawsze była uśmiechnięta i miała duże poczucie humoru a dziś było bardzo dziwnie [emoji849] Ale mówię, jak ja mam gorszy dzień to jestem straszna dla otoczenia dlatego rozumiem innych.
 
Tez ostatnio moja gin była mało rozmowna, zrobiła mi usg przez brzuch tak na szybko żeby sprawdzić akcje serca dziecka. Powiedziała ze wszystko dobrze, ale nie dała mi zdjęcia usg. W dodatku tym razem mam przyjść za 3 tygodnie a nie za 2.
No i jeszcze wpisała mi na skierowaniu na prenatalne "tachykardia płodu" o niczym nie wspominając, ale juz utwierdzilyscie mnie w przekonaniu, że zrobiła to by badanie było na nfz. Ale strachu się najadlam.
Aha, wam tez lekarze sugerują, że usg dopochwowe najlepiej robić rzadziej, bo tak jest zdrowiej? Dlatego właśnie zrobiła mi usg przez brzuch, tłumaczyła ze jest mniej dokładne ale chciała tylko sprawdzić akcje serduszka
 
No to moja tak samo. Pracuje w klinice i w szpitalu. Zawsze była uśmiechnięta i miała duże poczucie humoru a dziś było bardzo dziwnie [emoji849] Ale mówię, jak ja mam gorszy dzień to jestem straszna dla otoczenia dlatego rozumiem innych.
Poza tym, jaki to jest ciezar, pomyslcie sobie, ze przyjmują dziesiątki pacjentek tygodniowo, na pewno sami lekarze boja sie o to, zeby sie nie zarazic i nie zarazic pacjentek
 
Tez ostatnio moja gin była mało rozmowna, zrobiła mi usg przez brzuch tak na szybko żeby sprawdzić akcje serca dziecka. Powiedziała ze wszystko dobrze, ale nie dała mi zdjęcia usg. W dodatku tym razem mam przyjść za 3 tygodnie a nie za 2.
No i jeszcze wpisała mi na skierowaniu na prenatalne "tachykardia płodu" o niczym nie wspominając, ale juz utwierdzilyscie mnie w przekonaniu, że zrobiła to by badanie było na nfz. Ale strachu się najadlam.
Aha, wam tez lekarze sugerują, że usg dopochwowe najlepiej robić rzadziej, bo tak jest zdrowiej? Dlatego właśnie zrobiła mi usg przez brzuch, tłumaczyła ze jest mniej dokładne ale chciała tylko sprawdzić akcje serduszka
Moja nic o tym nie mowila, ale wydaje mi sie ze w moim przypadku i tak musi przezpochwowo, bo poki co przez brzuch moze byc u mnie ciezko, ze wzgledu na moja oponke😂
 
reklama
Ja właśnie zostałam u tej z niepłodności. A Ty czemu zmieniłaś? Pomógł Ci tamten w ogóle?

@Moncia89, u mnie każde do tej pory było dopochwowo. Nawet na sekundę puszczała tętno żeby zmierzyć.
W klinice nie zajmuje się prowadzenjem ciąży z tego co mi powiedziano, a no i mam pakiet w luxmed więc nie chciałam kasy wydawać skoro mogę korzystać [emoji2368]
 
Do góry