reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Czesc dziewczyny! My z corka budzimy sie bardzo pozno, ja okolo 10.30 corka okolo 11.30 Ale chodzimy spac pozno. Ja do 3 ogladam Netflixa. Po obiedzie w ogrodzie czas spedzilysmy. Corka troche na rowerze , trampolinie itp a ja na lezaku. Super pogoda u nas. Jesli chodzi o wyprawke to ja wiekszosc rzeczy mam po corce, bo kupowalam neutralne kolory Ale jak bedzie chlopiec to ciuszki bede musisla kupic wszystkie a jak dziewczynka to w sumie moge wykorzyatac ciuszki. Bo corka ze stycznia. Z poduszka wezem spie juz od 3 tygodni, smaruje brzuch Ale jeszcze nie tak regularnie. Ja jestem na clexane i mam co wieczor zastrzyki w brzuch i tak cala ciaze.
Ja też jestem na Clexane, póki co do końca pierwszego trymestru i mam nadzieje, że się pożegnamy. Masz jakiś patent żeby nie było siniaków? To jest mój problem, po każdym zastrzyku siniak, ciężko już znaleźć miejsce do wkłucia, a jeszcze tyle przede mną. Teraz zaczęłam przed wkłuciem chłodzić brzuch, jest może troszkę lepiej.
 
My jednego mamy z OLXa [emoji16] w sierpniu bedzie mial 2 lata, a drugi przygarniety z hotelu dla kotów bo nasz sie zakumplował podczas naszych wakacjinw listopadzie i po powrocie zabralismy drugiego [emoji16] cuda z nich są, póki dzidziusia nie ma, to na razie ich rozpieszczamy [emoji28]
 
Nasz też rozpieszczony jak dziadowski bicz [emoji23] Śmiejemy się, że to nasz pierworodny [emoji23][emoji16][emoji2356]
My jednego mamy z OLXa [emoji16] w sierpniu bedzie mial 2 lata, a drugi przygarniety z hotelu dla kotów bo nasz sie zakumplował podczas naszych wakacjinw listopadzie i po powrocie zabralismy drugiego [emoji16] cuda z nich są, póki dzidziusia nie ma, to na razie ich rozpieszczamy [emoji28]
 
Ile masz kociaków? Jakoś przeoczyłam ten fakt a ja z mężem jesteśmy zbzikowani na punkcie naszych 2 uroczych kocurków [emoji16] normalnie przychodzą spać z nami w łóżku [emoji4]
My też parka[emoji7]
Kocur mój z panienskich czasów
A kotka męża

Kot z mame chętnie by spał, a kotka z tate. Wiec finalnie spać z nami nie chca [emoji23]
 
Hej dziewczyny [emoji846] idę czytać, bo widzę, że mam co nadrabiać [emoji15] ja dzisiaj czułam się mega słabo, leżałam większość dnia, a popołudnie przespałam... Lecę nadrabiać [emoji4]
 
reklama
Do góry