reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

U nas zakupy robi mąż, stwierdził że wystarczy że robię mu listy i do reszty nie jestem mu potrzebna, i tak nie dałby mi nic nosić. Ale jak tylko mam siły to idę na spacer, u nas wygląda tak i ciężko mi nie korzystać 😊😊 tu akurat dzisiaj się opalałam (znaczy ugrzęzłam na ławce 😅)
Czy to Giewont tak wystaje czy się mylę? Pięknie masz ☺️
 
reklama
Dziewczyny takie pytanko czy Wy też tak jak ja wychodzicie tylko na badania i wizyty ewentualnie na swój ogródek ?
Czy chodzicie w tych czasach po zakupy lub gdzieś tam indziej?
Ja bym się bała więc ograniczam wyjścia do minimum czyli to co muszę a resztę załatwia mąż. Trochę mi go szkoda że teraz wszystko na niego spadło ale ja zawsze na niego mogę liczyć a on jest pomocny i bardzo zaangażowany.
Aż mam wyrzuty sumienia że mi to nieraz nawet ciężko pozamiatać czy kurze zetrzeć no ale mam nadzieję że od 2 trymestru siły i chęci do mnie powrócą [emoji16]
Zawsze myślałam że jak już będę w ciąży na L4 to mnóstwo książek przeczytam bo lubię i znajdę sobie jakieś twórcze zajęcie a tu narazie dupa blada [emoji23]
Ja prowadzę własną działalność handluje na targowisku więc pracuje normalnie mam kontakt z ludźmi, na zakupy też chodzę normalnie ale raczej unikam marketów. Już wspominałam że tata pracuje w pogotowiu więc i tak jestem narażona.
 
My jednego mamy z OLXa [emoji16] w sierpniu bedzie mial 2 lata, a drugi przygarniety z hotelu dla kotów bo nasz sie zakumplował podczas naszych wakacjinw listopadzie i po powrocie zabralismy drugiego [emoji16] cuda z nich są, póki dzidziusia nie ma, to na razie ich rozpieszczamy [emoji28]
Znajdy są najlepsze [emoji16]
To u nas kocur spod auta z Gdyni w czasie burzy[emoji23] darl japke i to go uratowało. Tylko... okazało się potem, że ma grzybicę. Pol roku leczył się on i my z nim[emoji2356]
A kotka wybrała sobie tate, gdy ten szedł do roboty :)
 
Najlepsze życzenia dla kota [emoji512] ja aktualnie mam 2 kociaki w domu starszy uratowany aktualnie 7 lat, drugi rudy wymarzony mojego taty więc adoptowany 3 lata temu prezent na jego 50 urodziny był jeszcze trzeci ale w marcu odszedł miał 12 lat..
 
Macie może jakieś porady jak wybrać tego lekarza prowadzącego ciążę? To powinna też być pol9zna? Powinna pracować w szpitalu gdzie będę rodzić? Kompletnie nie ogarniam tej całej ciąży:(
 
reklama
Dzięki dziewczyny, Imbir dziękuję za życzenia [emoji3060][emoji250][emoji23]
FB_IMG_1582472598968.jpeg
 
Do góry