reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzięki :) Te rękawiczki mam zalecone przez ginekologa i położną, to ponoć w takim przypadku standardowe zalecenie. A że aktualnie i tak w związku z korona mam zapas, to i do surowego mięsa używam, co mi tam ;)
Kurczę serio aż tak trzeba? 😮😮 ja też nie miałam jeszcze toxo. Ale z drugiej strony tak sobie myślę, że skoro te dziesiąt lat się przeżyło bez zarażenia i jadło się nawet surowe mięso to chyba też o to nie tak łatwo... No ale czego się nie zrobi 😊
 
reklama
Miska dobroci tylko dla mnie, mam parcie na owoce i warzywa! Zjem i idę spać, jutro muszę jechać do pracy mimo l4 bo muszę oddać laptopa więc pobudka o 7.00. Miłego wieczoru Laseczki :)
 

Załączniki

  • 20200415_204145.jpg
    20200415_204145.jpg
    809,8 KB · Wyświetleń: 69
Kurczę serio aż tak trzeba? 😮😮 ja też nie miałam jeszcze toxo. Ale z drugiej strony tak sobie myślę, że skoro te dziesiąt lat się przeżyło bez zarażenia i jadło się nawet surowe mięso to chyba też o to nie tak łatwo... No ale czego się nie zrobi 😊
Tak mówią. A, i jeszcze żeby mięsa surowego nie jeść, więc wszelkie tatary i surowe sushi też odpada. Ze względu na płód głównie (wady rozwojowe, poronienia)
Tutaj trochę więcej info: Link do: Toksoplazmoza – lepiej zapobiegać niż leczyć | Świadoma Mama
Jak piszesz - czego się nie robi, ja staram się do tego stosować ;)
 
@Dżasta :) To może faktycznie od tych wkładek, w sumie nie są za bardzo polecane w ciąży. Ja bym powtórzyla badanie , podrywając się i nawet przespać się bez majtek jedną noc . Szkoda ,żeby cię leczyli na coś nie potrzebnego..
No chyba powiem, żeby dała mi skierowanie znowu na mocz z posiewem dla pewności i tym razem się podmyje i zobaczymy czy znowu będzie tak samo [emoji849]
A propo wkładek to kurde nienawidzę jak mi mokre majtki przylegają tam [emoji51] to takie nie komfortowe i je nosze bo ta luteina wycieka wraz ze śluzem...
 
Dzięki :) Te rękawiczki mam zalecone przez ginekologa i położną, to ponoć w takim przypadku standardowe zalecenie. A że aktualnie i tak w związku z korona mam zapas, to i do surowego mięsa używam, co mi tam ;)
Te z je miałam toxo czy na coś oprócz rękawiczek dla surowego mięsa i wyparzania trzrba jakoś szczególnie zwracać uwagę?
 
Dzięki :) Te rękawiczki mam zalecone przez ginekologa i położną, to ponoć w takim przypadku standardowe zalecenie. A że aktualnie i tak w związku z korona mam zapas, to i do surowego mięsa używam, co mi tam ;)
Hehe w sumie super, ja akurat nie mam zapasu, niestety nie zdążyłam zrobić [emoji51][emoji51]
 
No chyba powiem, żeby dała mi skierowanie znowu na mocz z posiewem dla pewności i tym razem się podmyje i zobaczymy czy znowu będzie tak samo [emoji849]
A propo wkładek to kurde nienawidzę jak mi mokre majtki przylegają tam [emoji51] to takie nie komfortowe i je nosze bo ta luteina wycieka wraz ze śluzem...
Mi wyszły nieliczne bakterie w moczu i fosforany i zastanawiam się czy dlatego że źle pobrałam czy coś jest nie tak ale poczekam na wizytę nie będe się nakręcać
 
reklama
Do góry