reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dalyscie mi duzo do myslenia z tym testem pappa 🙄 Krew mialam pobrana tydzien temu a usg mam w przyszlym tygodniu. I tak sobie teraz mysle ze wystarczy mi tylko wiedza z usg, bo gdyby test pappa wyszedl falszywie pozytywny a czytalam ze zdarza sie to u 5% kobiet, to i tak u mnie to nic nie zmieni a moze przysporzyc duzo nerwów i stresu. Dziecko i tak urodze bez względu na wynik testu. Myslicie ze moge powiedziec ze nie chce znac wyniku testu a jednie zrobic usg?
 
reklama
Ja poszłam dziś do ginekologa na NFZ ale za przeproszeniem doopa. Nigdy więcej. Dziadek miał ze 100lat. Nic nie mówił, sam sobie coś powyliczal sam sobie zapisał i do widzenia za 2 tygodnie. Nie wiem po co tam poszlam- chyba dlatego że martwi mnie ten brak mdłości. Co go pociagnelam za język to że bije serce i bobo ma 1cm. Określa na 7 tygodni ciąży A z OM 8+1
W piątek jadę do swojego- prywatnie
Ciesz sie kochana ze serduszko bije 😊❤ Wczoraj właśnie pisalysmy o kiepskiej opiece na nfz, no i masz tylko potwierdzilas jak to wyglada 😉
 
Aha, nie pamiętam ktora z Was pytała, ale jakiś czas temu ktoś się zastanawiał odnośnie rozmiarów zarodka i jaja płodowego - ja miałam za duże jajo, ale to wszystko się już wyrównało 😊 no i on mówił od razu, że tym nie ma co się martwić
 
Dalyscie mi duzo do myslenia z tym testem pappa [emoji849] Krew mialam pobrana tydzien temu a usg mam w przyszlym tygodniu. I tak sobie teraz mysle ze wystarczy mi tylko wiedza z usg, bo gdyby test pappa wyszedl falszywie pozytywny a czytalam ze zdarza sie to u 5% kobiet, to i tak u mnie to nic nie zmieni a moze przysporzyc duzo nerwów i stresu. Dziecko i tak urodze bez względu na wynik testu. Myslicie ze moge powiedziec ze nie chce znac wyniku testu a jednie zrobic usg?
Jeśli to Cię uspokoi to zrób tak :). Teraz najważniejszy jest Twój spokój.
 
Ja poszłam dziś do ginekologa na NFZ ale za przeproszeniem doopa. Nigdy więcej. Dziadek miał ze 100lat. Nic nie mówił, sam sobie coś powyliczal sam sobie zapisał i do widzenia za 2 tygodnie. Nie wiem po co tam poszlam- chyba dlatego że martwi mnie ten brak mdłości. Co go pociagnelam za język to że bije serce i bobo ma 1cm. Określa na 7 tygodni ciąży A z OM 8+1
W piątek jadę do swojego- prywatnie
Bez jakiś nerwów ja też mdłości nie mam, alr czasami zdarza mi sie zwymiotować, ja chociaż prywatnie chodze to lelarka jest starsza ale bardzo przyjemna nie ma jakiś większych problemów, wcześniej chodziłam na NFZ to powiedział że ciąża do usunięcia. Na szczęście na nfz jest bardzo fajna lekarka.
 
Właśnie wróciłam z wizyty JAK MNIE GŁOWA BOLI TO MASAKRA, budzę się rano już z bólem głowy, a jeszcze naprzeciwko chodnik robią od tygodni i bombią non stop aż kaloryfery w domu latają 😠😠😠 no ale ciśnienie Mam w porządku więc pół biedy.
U nas okazalo się że wszystko super, nawet młode jest większe o 2 dni niż n OM i lekarz przesuwal na wcześniej termin porodu także ja mam 19.11 😊 dziecko ma 2.2 cm chociaż lekarz obstawial, że będzie z 1.5 cm 😊😊 pokazywał mi rączki nóżki i widzieliśmy jak się rusza 😁😁 ja tylko schudłam 2 kg. Ale badania wszystko ok, muszę uważać tylko bo nie mam przeciwciał toksoplazmozy. A I zaskoczyło mnie bardzo że tu w Bawarii nie robią w ogóle TSH. Powiedział, że musiałabym u rodzinnego to zrobić 😮 dziwnie. Wstawiam foto grubasa 😍😍😍😍
Śliczne Dzieciątko ♥️
 
Super. Który tydzień?
Właśnie wróciłam z wizyty JAK MNIE GŁOWA BOLI TO MASAKRA, budzę się rano już z bólem głowy, a jeszcze naprzeciwko chodnik robią od tygodni i bombią non stop aż kaloryfery w domu latają [emoji34][emoji34][emoji34] no ale ciśnienie Mam w porządku więc pół biedy.
U nas okazalo się że wszystko super, nawet młode jest większe o 2 dni niż n OM i lekarz przesuwal na wcześniej termin porodu także ja mam 19.11 [emoji4] dziecko ma 2.2 cm chociaż lekarz obstawial, że będzie z 1.5 cm [emoji4][emoji4] pokazywał mi rączki nóżki i widzieliśmy jak się rusza [emoji16][emoji16] ja tylko schudłam 2 kg. Ale badania wszystko ok, muszę uważać tylko bo nie mam przeciwciał toksoplazmozy. A I zaskoczyło mnie bardzo że tu w Bawarii nie robią w ogóle TSH. Powiedział, że musiałabym u rodzinnego to zrobić [emoji50] dziwnie. Wstawiam foto grubasa [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Właśnie wróciłam z wizyty JAK MNIE GŁOWA BOLI TO MASAKRA, budzę się rano już z bólem głowy, a jeszcze naprzeciwko chodnik robią od tygodni i bombią non stop aż kaloryfery w domu latają 😠😠😠 no ale ciśnienie Mam w porządku więc pół biedy.
U nas okazalo się że wszystko super, nawet młode jest większe o 2 dni niż n OM i lekarz przesuwal na wcześniej termin porodu także ja mam 19.11 😊 dziecko ma 2.2 cm chociaż lekarz obstawial, że będzie z 1.5 cm 😊😊 pokazywał mi rączki nóżki i widzieliśmy jak się rusza 😁😁 ja tylko schudłam 2 kg. Ale badania wszystko ok, muszę uważać tylko bo nie mam przeciwciał toksoplazmozy. A I zaskoczyło mnie bardzo że tu w Bawarii nie robią w ogóle TSH. Powiedział, że musiałabym u rodzinnego to zrobić 😮 dziwnie. Wstawiam foto grubasa 😍😍😍😍
Super :) który u Ciebie tydzien?
 
Trochę mnie martwi że to dziecię takie małe. 1cm[emoji848] ja ogólnie duże dzieci rodze A to tydzień do tyłu. Może nadrobi
 
reklama
Do góry