reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
O dr Iciek też słyszałam dobre opinie [emoji6] to umawiaj się i daj znać kiedy idziesz.
Pani Agnieszka to anioł nie kobieta. Podoba mi się że jest taka bezpośrednia, ale jednocześnie bardzo dba o każdą pacjentkę tam i jej dobre samopoczucie [emoji16]
Zapisała mnie na 29 kwietnia, więc to będzie 12 tydzień+1 jakoś dzisiaj mam 10 tydzień. Co do położnej to też mi poradziła, bo chce akurat z okolicy wybrać i poleca ją, tylko mam nadzieje że uda mi sie do niej umówić. No ale zobaczymy co będzie, a za tydzień z krwi badania mam zrobić. Pappa i bhcg
 
W każdej ciąży robiłam prenatalne w pierwszym i drugim trymestrze, w trzecim już nie. I uważam to za bardzo ważne badanie [emoji3526] ja płacę za nie 200zl spędzam na badaniu samym badaniu 40 min doktor wszytko tłumaczy, pokazuje. Za normalna wizytę place 130, więc nie wiele więcej za prenatalne.
Decydując się na prowadzenie ciąży prywatnie trzeba się z tym liczyć, że koszty są. Ja prowadzę trzecia ciąże prywatnie i nigdy bym tego nie zamieniła.
Polecam odmówić sobie bluzki czy butów kolejnych a pójść na porządną wizytę.
 
Odnośnie ciśnienia.
Mialam ten cały miesiąc robić wyniki ciśnienia w domu. Wynik Max to 100/65 a tak to non stop 90/55.
A u gina:
Pierwsza wizyta 130/85
Dzis 145/90 - mój rekord zyciowy[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
[/QUmamy tak samo 😉 u lekarza miałam 140/95 a w domu 120/70 średnio 😂😂 kolejną wizytę mam 05.05 ciekawe jakie wtedy będzie. A w poprzedniej ciąży miałam nadcisnienie ale od 36tc i już do konca leżała w szpitalu...
 
reklama
W każdej ciąży robiłam prenatalne w pierwszym i drugim trymestrze, w trzecim już nie. I uważam to za bardzo ważne badanie [emoji3526] ja płacę za nie 200zl spędzam na badaniu samym badaniu 40 min doktor wszytko tłumaczy, pokazuje. Za normalna wizytę place 130, więc nie wiele więcej za prenatalne.
Decydując się na prowadzenie ciąży prywatnie trzeba się z tym liczyć, że koszty są. Ja prowadzę trzecia ciąże prywatnie i nigdy bym tego nie zamieniła.
Polecam odmówić sobie bluzki czy butów kolejnych a pójść na porządną wizytę.
Dzięki wielkie za upewnienie mnie w decyzji, że lepiej je zrobić. Ja za badania krwi bhcg plus pappa bynajmniej tak położna napisała to 90zl będe płacić plus chyba 250 za prenatalne a za wizyte płace 200. Pani doktor do której chodze jest przyjemna wszystko wytłumaczy, nie ma problemu z odpowiedziami ani pytaniami. Może uda mi sie do niej później chodzić na nfz ale to nie wiadomo, najwyżej będzie prywatnie, ale nie żałuję decyzji, że po 2 dniach zmieniłam lekarza. Na dodatek prenatalne robią w tej przychodni gdzie chodze do ginekologa i badania też mają cenowo naprawdr fajnie.

Ewarut dajesz dużo wsparcia dziewczyną mi też, a moim zdaniem lepiej dowiedzieć sie czegoś od doświadczonej mamuśki, gdzie dzieciaki nie są w dużej rozbieżności wiekowej, niż bym miała sie np szwagierki pytać gdzie u niej to różnica wiekowa dzieci jest duża.
 
Do góry