reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@Dżasta :) mi za pierwszym razem wyszło tsh 2.42, przy kolejnych badaniach powtarzałam i już było 2.72 i mam leki.

Mój gin cukier 92 chyba już kazał powtarzać i uważać. Na szczęście następnym razem było 78.

Mój gin powiedział, że na tym etapie ciąży usg prenatalne jest najważniejszym badaniem. Nie robię krwi samo usg.
U mnie tsh wyszło 0,203, nie za niskie? [emoji848] Jakie macie normy w swoim lab dla kobiet w ciąży? U mnie jest 0,2- 2,5.

I dlaczego w Pappa wychodzą różne "kwiatki"? Aż takie niedokładne i obarczone błędami jest?
 
reklama
U mnie tsh wyszło 0,203, nie za niskie? [emoji848] Jakie macie normy w swoim lab dla kobiet w ciąży? U mnie jest 0,2- 2,5.

I dlaczego w Pappa wychodzą różne "kwiatki"? Aż takie niedokładne i obarczone błędami jest?
Ja mialam jeszcze miesiac temu tsh ponad 2,dzisiaj wyszlo0.98, po zwiekszonej dawce euthyroxu.ale oby juz nie malało
 
Hej dziewczyny:)
My już po wizycie. Zdrowi, z bijacymi pięknie serduchami. Usg prenatalne - wszystko w porządku, ryzyko chorób - bardzo niskie. Podbrany test Pappa .
No i w 70% będę mamą dwóch chłopców.
Choć miałam nadzieję chociaż na jedną dziewczynkę. No ale co, najważniejsze, że zdrowi [emoji3]
Gratulacje, cudowne wiadomości :)
 
Ja bralam euthyrox w dawce 50, miesiąc temu zrobiłam badania, tsh wyszlo 2,6 endokrynolog zmienilami dawkę na 75,dziś odebrałam wyniki i tsh mam 0,21 więc trochę za niskie [emoji12] Dzwoniłam do mojej endokrynolog powiedziała, żebym póki co nie zmieniała dawki i powtórzyła badania za 2 tyg i wtedy zobaczymy. I tak będę robiła te milion badań więc machnę też tarczyce [emoji3526]
 
U mnie tsh wyszło 0,203, nie za niskie? [emoji848] Jakie macie normy w swoim lab dla kobiet w ciąży? U mnie jest 0,2- 2,5.

I dlaczego w Pappa wychodzą różne "kwiatki"? Aż takie niedokładne i obarczone błędami jest?
Mi ostatnio endo podawała normy dla TSH:
I trymestr: 0.009 - 3.18
II trymestr: 0.05 - 3.44
III trymestr: 0.11 - 3.53

Edit: Wspominała, że normy zmieniły się w 2017.
 
reklama
To ile powinno wynosić tsh w ciąży?? Bo inne normy są dla kobiet w ciąży przecież. Przed ciąża mialam 1,5 i było idealne.
U mnie w lab.podane sa takie normy
 

Załączniki

  • Screenshot_20200414-192759_Chrome.jpg
    Screenshot_20200414-192759_Chrome.jpg
    44,7 KB · Wyświetleń: 51
Do góry