reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
To i ja dokładam się do życzeń Wielkanocnych! 🐥
Życzę Wam i sobie abyśmy wszystkie jak tu jesteśmy spotkały się na tym forum w listopadzie i pochwaliły zdjęciami swoich pociech ❤️ dużo zdrowia i pozytywnej energii mimo koronawirusa i palących się lasów w Czarnobylu. Dziewczyny, musimy się wspierać w tym trudnym okresie! 🐰🐣🐰🐣🐰🌷🌷🌷🌷🌷🌼🌼🌼🌼
 
czy mogę prosić przepis na naleśniki bezglutenowe bo ta moja dieta mnie wykończył
To ja też mogę dorzucić przepis na bezglutenowe naleśniki. Ostatnio robilam z nich krokiety z pieczarkami ;)
Przepis: 2 jajka, 80g mąki ryżowej, 60 g mąki kukurydzianej, 60 g skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej, ok. 1,5 szklanki mleka, szczypta soli, łyżka oleju. Wszystkie skladniki połączyć w misce i zmiksowac na gładkie ciasto nalesnikowe.
 
Takie wspaniałe święta, tyle pyszności...a ja nie mogę do kuchni wejść 🥺 nic przez gardło mi nie przechodzi 🤯 zejdźcie, te które oczywiście mogą i za mnie 🤭😉
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dziewczyny na te święta, przede wszystkim dużo zdrowia i żeby spełniły się nasze wszystkie plany, u mnie trochę coś naszykowane, ale jeszcze trochę pracy zostało, na razie wyszłam z córka na dwór bo szkoda mi jej trzymać w domu a pogoda u nas ładna
 
Do góry