reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Ja tez jeszcze z porcelana nie zaliczyłam spotkania, ale cokolwiek nie zjem jakby słoń noga mi na żołądku stał... becze dziś cały dzień becze nawet ze pies za blisko leży haha:). Będzie dobrze najważniejsze żeby wszystko było ok i żeby było zdrowiutkie... na odstąpienie od papek widocznie nie jest nam jeszcze dane ;)
A w jakim wieku masz pociechy?
Syn 9 lat, a córka w niedzielę skończy 2. Marzy mi się druga dziewczynka[emoji133]
 
Wszystkie jak tu piszą boją się
Bardzo pocieszające że jest nas więcej w 3 ciąży, myślałam że tylko ja taka nieodpowiedzialna:)

Tez się z tego faktu cieszę... jak się dowiedziałam- nie mogłam przeżyć ze jak to wyglada i brzmi „rodzina wielodzietna” (absolutnie nikomu nie ujmując!)później swój wiek...przecież już nie ten czas, później przerażenie ze o lenistwie mogę zapomnieć... nigdy nie mówiłam na 3 nie, ale w kolejce nie stałam na ochotnika ;)
 
Dziękuję:) a Ty poza i przede wszystkim zdrowym dzidziusiem co byś chciała?
Wolę dziewczynkę, mam jedną i lepiej mi się wychowywało jak była młodsza, syn to typowy chłop :) aczkolwiek nie proszę już o nic, z synkiem masę przebojów przeszliśmy więc jestem zupełnie obojętna na to co Bóg da, nie mam na to wpływu po prostu :(
 
Tez się z tego faktu cieszę... jak się dowiedziałam- nie mogłam przeżyć ze jak to wyglada i brzmi „rodzina wielodzietna” (absolutnie nikomu nie ujmując!)później swój wiek...przecież już nie ten czas, później przerażenie ze o lenistwie mogę zapomnieć... nigdy nie mówiłam na 3 nie, ale w kolejce nie stałam na ochotnika ;)
Dokładnie, ja po drugim szybko zaczęłam pozbywać się rzeczy po nim, został fotelik i wózek :) najgorsze co w pracy powiedzą, w dniu kiedy wróciłam z macierzyńskiego dowiedziałam się że jestem w ciąży, horror :) los normalnie że mnie zakpil
 
reklama
Do góry