reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dokładnie, ja po drugim szybko zaczęłam pozbywać się rzeczy po nim, został fotelik i wózek :) najgorsze co w pracy powiedzą, w dniu kiedy wróciłam z macierzyńskiego dowiedziałam się że jestem w ciąży, horror :) los normalnie że mnie zakpil

Wesoło, byłabym tak jak Ty bardzo zdziwiona. Jak powiedziałaś w pracy?
 
reklama
Wczoraj jak byłam robić badania krwi Pani w laboratorium powiedziała że grupa krwi i przeciwciała dopiero po tym jak ustapi koronawirus. Czy u Was w laboratorium też nie wykonują tych badań? Nie wiem czy są one potrzebne na już czy spokojnie mogę zrobić je później?
Ja byłam we wtorek na badaniach i czynnik rh mi robiła bez problemu, jedynie mówiła że może jeszcze nie być przeciwciał ale może akurat będą jutro.
 
Mnie dziś gardło sie daje we znaki, boli od 5 rana, za to ochota na ogórki jest jak nie zielone szklarniowe to kiszone. Odkąd sie o ciąży dowiedziałam to chyba ze 3 słoiki już zjadłam. No i przez ten ból gardła śniadanie wylądowało rano w porcelanie. Obiad na szczęście został. W planach miałam auto dzisiaj umyć ale i pogoda średnia i gardło boli jak cholera i przyszedł totalny leń dzisiaj.
 
A my dziś grilujemy na podwórku. Nasz syn kończy dziś 10 lat więc grill na obiad i torcik na deser. Ja z OM dziś 7 i 2 dni i zero mdłości- dziwne bo zawsze już miałam
 
Wczoraj jak byłam robić badania krwi Pani w laboratorium powiedziała że grupa krwi i przeciwciała dopiero po tym jak ustapi koronawirus. Czy u Was w laboratorium też nie wykonują tych badań? Nie wiem czy są one potrzebne na już czy spokojnie mogę zrobić je później?
Ja zrobiłam 2 tyg temu, koronawirus był już wtedy ale było mniej obostrzen
 
reklama
Do góry