reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Mnie narazie odpukac od kilku dni nie mdli..ale i tak mi dalej wszystko śmierdzi z lodówki... No i zmywarki..nawet czystej...meczace to ....

Jutro zaczynam 10 tydzień..ale ten czas leci...niedawno był 4 😲
 
reklama
Ja czuje się dobrze , ale Ty widzę się trochę nacierpiałaś [emoji22]

U mnie wczoraj I przed wczoraj była super pogoda , dziś juz slonca nie ma [emoji53]

Ja mam wizyte w czwartek po Świętach i powinnam iść na nią z wynikami , ale dzwoniłam do innej ginekolozki i ona powiedziała , ze w ogóle nie powinnam chodzic po laboratoriach bo większe zagrożenie mam sie zarazić niż cokolwiek sie stanie jak nie zrobię tych badan i nie wiem teraz co mam robić, ona twierdzi ze ciążą trwa 40tyg i ze zdążę zrobic te badania ... [emoji1745]
Ja bym poszła i będę chodzić na każde badania póki to możliwe -a mieszkam w niemczech teraz.
Na ten dzień Polska ma jak teraz sprawdziłam ponad 5200 zakażonych, a licząc tych bezobjawowych co się nie zgłosili to może jakieś 10tys. To jest jakieś 0,026% szansy, że osoby na które trafisz mają wirusa (a nawet mniej bo dużo z nich siedzi na kwarantannie albo leży w szpitalu. No chyba że sama podejrzewasz że możesz mieć to wtedy bym nie szła, żeby tego dziadostwa nie roznosic.
A badania w ciąży jednak są bardzo ważne
 
Dzień dobry, do przedwczoraj czułam się bardzo dobrze... teraz umieram... cokolwiek nie zjem, jakbym miała coś na żołądku...o czymkolwiek nie pomyśle żeby zjeść- wszystko nie pasuje [emoji2960]jutro jak wyżej pisałam idę posłuchać serca, mam nadzieje, ze już będzie to możliwe. W którym Wy dziewczyny słyszałyście serduszko? Pozdrawiam serdecznie
Trzymam kciuki :). Ja słyszałam w 6+4.
 
O witam Cię, u mnie też 7 tydzień i też 3 ciąża, niestety wpadka totalna, to mnie przeraża najbardziej bo zaledwie 14 miesięcy temu rodzilam a tu znowu, a jak u Ciebie było? Pozdrawiam serdecznie

U mnie również wpadka po 7 latach od drugiej i 10 od pierwszej. Jestem pełna obaw, czuje się za staro 😂
 
Hej dziewczyny 😁zadzownila mi właśnie Pani z laboratorium, że wyszła mi nieprawidłowa cytologia 😭😭😭 Mam wynik jeszcze z grudnia i wtedy jest wszystko ok... Dowiem się we wtorek na wizycie więcej szczegółów, miała któraś z was tak? Bardzo się teraz stresuje :(
 
A ja dziś poszłam zrobić badania glukozy bo tylko to mi zostało do zrobienia na następną wizytę i przywitała mnie kartka na drzwiach, że nie wykonują badań prywatnych tylko ze skierowaniem. Ciekawe skąd ja teraz skierowanie wezmę jak po lekarzach nie chce się wloczyc. No nic, po świętach spróbuję w innych przychodniach.

Miłego dnia dziewczyny, bez mdlosci [emoji38]
 
Hej dziewczyny [emoji16]zadzownila mi właśnie Pani z laboratorium, że wyszła mi nieprawidłowa cytologia [emoji24][emoji24][emoji24] Mam wynik jeszcze z grudnia i wtedy jest wszystko ok... Dowiem się we wtorek na wizycie więcej szczegółów, miała któraś z was tak? Bardzo się teraz stresuje :(
A mówiła coś jeszcze czy tylko, że nieprawidłowa?

Też się boję, bo ja mam cyto z czerwca tamtego roku [emoji51]
 
reklama
Do góry