reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzień dobry :)
W nocy wstajewdo łazienki, zawsze wstawała, a w ciąży to już w ogóle. Bez ciąży potrafi przed zaśnięciem 5 razy z łóżka wychodzić
😅

Zapisałam się na usg pierwszego trymestru, nie mogę się skontaktować z lekarzem, do którego skierowałem mnie mój gin, tzn nje odpisuje. Będę jeszcze próbowałam przez rejestracje, ale zapisałam się tak na wszelki wypadek do innego. A że to ma być za 1.5 tygodnia, to wyboru ogromnego nie ma :)

Samopoczucie jak zwykle, nie pamiętam , kiedy się dobrze czułam :) ale aby do listopada 😂

Co dobrego gotujecie dziś? U nas będzie rosół, nie żebym ochotę miała, ale coś trzeba w domu mieć do jedzenia.

Miłego dnia :)
 
reklama
Hej :)

Mnie wczorajsze siedzenie na balkonie załatwilo. Kaszle jak gruzlik[emoji35] niby w słońcu gorąco, a tylko się zejdzie z niego i chłód. No i mam.
Wieczorem napilam się różnych eliksirów iiiii 4 pobudeczki na kibelek moje[emoji123]

Powodzenia wizytujacym!!
U mnie serduszko było w 6+1
 
Hej dziewczyny ....
No ja dostałam takich jak kawa z mlekiem upławów, brązowych plus pobolewa mnie brzuch a 2 oddziały sor są zamkniete przez korona :no2:
Niestety nie mam jak sie dostać do lekarza a wizytę mam dopiero we wtorek... Coś nie fajne mam przeczucia , choć biorę luteine [emoji22]
A nie możesz zadzwonić do niego?
Kurde jak bierzesz luteinę to i tak nic więcej Ci nie da. Moze ta luteina się uszkodziłas?
Ja bym czekała do wtorku i nigdzie nie chodziła...
Pobolewanie brzucha też jest normalne na tym etapie :)
Odpoczywaj dużo :)
 
Ja też w nocy ten raz muszę iść nawet jeśli pilnuję, żeby nie pić tyle przed snem i jeszcze przed samym zaśnięciem też idę. Ale jak się w nocy obudze to próbuje ze sobą walczyć "wytrzymam wytrzymam do rana", ale po kilku minutach zrezygnowana idę [emoji23] a w nocy w łazience mamy tak zimno plus ja jestem zmarzlak i wracam biegiem cała się trzęsąc [emoji28]
Ja mam tak nad ranem jak się przebudze i mi sie wygodnie leży i chce mi sie wtedy siku i se myślę : wytrzymam , tak mi sie fajnie lezy , zaraz zasne i później zrobię i wtedy zaczyna mnie jeszcze bardziej cisnąć i musze iść [emoji51][emoji28]
 
Ile teraz wazysz? Ja też mam wielki nadety brzuch i boję się myśleć, co będzie dalej. Nie jem dużo przez mdłości, jedzenie mi śmierdzi a waga sobie rośnie. Jak? Nie wiem. Może to tylko nadmiar wody?

Przez 2 dni nie żyłam. Było mi na zmianę słabo, niedobrze, bez sił. Musiałam przez to nadrobić ponad 40 stron [emoji23]

Jak się czujecie? Przepiękna pogoda. Bajka.

We wtorek mam wizytę, to będzie już moja trzecia. A dziś mam 7+5. A u was jak z wizytami?

Pozdrawiam [emoji4]
Ja czuje się dobrze , ale Ty widzę się trochę nacierpiałaś [emoji22]

U mnie wczoraj I przed wczoraj była super pogoda , dziś juz slonca nie ma [emoji53]

Ja mam wizyte w czwartek po Świętach i powinnam iść na nią z wynikami , ale dzwoniłam do innej ginekolozki i ona powiedziała , ze w ogóle nie powinnam chodzic po laboratoriach bo większe zagrożenie mam sie zarazić niż cokolwiek sie stanie jak nie zrobię tych badan i nie wiem teraz co mam robić, ona twierdzi ze ciążą trwa 40tyg i ze zdążę zrobic te badania ... [emoji1745]
 
Witam drogie przyszłe mamy😉 na wstępie wszystkim Wam ogromnie gratuluje.. u mnie dwie kreseczki... jutro wizyta u lekarza... z wyliczeń 7 tydz.. trochę się stresuje, to moja 3 ciąża..
O witam Cię, u mnie też 7 tydzień i też 3 ciąża, niestety wpadka totalna, to mnie przeraża najbardziej bo zaledwie 14 miesięcy temu rodzilam a tu znowu, a jak u Ciebie było? Pozdrawiam serdecznie
 
Hej :)

Mnie wczorajsze siedzenie na balkonie załatwilo. Kaszle jak gruzlik[emoji35] niby w słońcu gorąco, a tylko się zejdzie z niego i chłód. No i mam.
Wieczorem napilam się różnych eliksirów iiiii 4 pobudeczki na kibelek moje[emoji123]

Powodzenia wizytujacym!!
U mnie serduszko było w 6+1
O to witaj w klubie bo ja tez siedzialam na słoncu, byl lekki wiaterek ale i tak bardzo cieplo no i wysiedzialam 😔 Dzis bol ucha, gardla i katar 😖 ehh..
 
Ja czuje się dobrze , ale Ty widzę się trochę nacierpiałaś [emoji22]

U mnie wczoraj I przed wczoraj była super pogoda , dziś juz slonca nie ma [emoji53]

Ja mam wizyte w czwartek po Świętach i powinnam iść na nią z wynikami , ale dzwoniłam do innej ginekolozki i ona powiedziała , ze w ogóle nie powinnam chodzic po laboratoriach bo większe zagrożenie mam sie zarazić niż cokolwiek sie stanie jak nie zrobię tych badan i nie wiem teraz co mam robić, ona twierdzi ze ciążą trwa 40tyg i ze zdążę zrobic te badania ... [emoji1745]
A jakie masz badania do zrobienia?
 
reklama
Do góry