reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Powiedziałam wszystko, ale on twierdzi,że to jest sprawa pracodawcy żeby stworzył mi idealne warunki do pracy i mnie przeniósł np na inne stanowisko, tylko u nas w firmie pracuje ok 600osob..a teraz ten koronawirus.. no nic będzie dobrze 😚 ♥️
Ja bym się bała chodzić do pracy gdzie pracuje tyłu ludzi w tych czasach.
Może rodzinna Ci pomoże ze zwolnieniem? Chociażby niech przedłuży do tej kolejnej wizyty. Teraz jest wyjątkowy okres i musimy dbać o bezpieczeństwo tych małych serduszek 😍

Dziewczyny ja wczoraj wzięłam się za haczke żeby wyplenić zielsko na ogródku i dzisiaj mam mega zakwasy w nogach 😞
 
Hej dziewczyny ....
No ja dostałam takich jak kawa z mlekiem upławów, brązowych plus pobolewa mnie brzuch a 2 oddziały sor są zamkniete przez korona :no2:
Niestety nie mam jak sie dostać do lekarza a wizytę mam dopiero we wtorek... Coś nie fajne mam przeczucia , choć biorę luteine 😢
 
Powiedziałam wszystko, ale on twierdzi,że to jest sprawa pracodawcy żeby stworzył mi idealne warunki do pracy i mnie przeniósł np na inne stanowisko, tylko u nas w firmie pracuje ok 600osob..a teraz ten koronawirus.. no nic będzie dobrze [emoji9] [emoji3531]
Kurde straszne to jest , jak lekarze mają różne podejście... choć podejście tego w obecnej sytuacji jest straszne...
 
Hej dziewczyny ....
No ja dostałam takich jak kawa z mlekiem upławów, brązowych plus pobolewa mnie brzuch a 2 oddziały sor są zamkniete przez korona :no2:
Niestety nie mam jak sie dostać do lekarza a wizytę mam dopiero we wtorek... Coś nie fajne mam przeczucia , choć biorę luteine 😢
To moze nic groznego. Ja tak mialam wlasnie brazowe plamienie, bylam na ip i wszystko bylo dobrze. Mieliscie ostatnio przytulanki albo jak aplikowalas luteine to moze sie zadrapalas?
 
Cześć Dziewczyny. Chwile mnie nie było bo oczywiście mdłości, dreszcze, migrena nie dają mi żyć. Jestem obecnie 9+5 t.c. i od wczoraj doszła mi nowa dolegliwość tj. Ból brzucha na wysokości pępka. Czy któraś z Was tez taki ma? Czy to normalne czy powinnam się martwić? Zdrówka dla Was wszystkich!
 
Chciałam sie z wami pożegnać i życzyć każdej z was z osobna mnóstwo szczęścia i szczęśliwych rozwiązań. Nie jestem w stanie teraz tu zaglądać, kiedy wiem, że u mnie szczęścia nie będzie. Jeszcze raz życzę wam wiele dobrego i dziękuję za wsparcie.
Każdy ma swój dramat :( życie jest niesprawiedliwe, ktoś mógłby się cieszyć, a ja się smuce
 
reklama
To moze nic groznego. Ja tak mialam wlasnie brazowe plamienie, bylam na ip i wszystko bylo dobrze. Mieliscie ostatnio przytulanki albo jak aplikowalas luteine to moze sie zadrapalas?
Nic z tych rzeczy... wzielam az nospe bo mam napięty i bolesny brzuch .... ogólnie wczoraj miałam termin @ i pierwszy raz wymioty a dzisiaj to....
 
Do góry