reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hejka! 😉
Ja tez dziś wizyta, o 15:10 , póki co jeszcze leżę i walczę z mdłościami i zawrotami głowy. Taka piękna pogoda za oknem a ja się czuje taka "do bani" przez to samopoczucie, masakra. Stresu przed wizyta jeszcze nie mam ale to na bank pojawi się jak już będę z domu wyjeżdżać 😃 także dziś wizytujacym życzę powodzenia 😉
 
reklama
Dziś czuje się wyjątkowo dobrze więc postawiłam na niedzielny obiad! Miałam ochotę na rosół i od taki powstał :) miłego dnia
Aż mi się rosołu zachciało [emoji2956]
U mnie dziś schabowe [emoji2960]
I babeczki Zobacz załącznik 1101891
U nas Rosołek, sznycle, ziemniaczki i kapusta kiszona.chyba pójdę się wykąpać.
U mnie maz z dzieckiem własnoręcznie robiona pizza glutenowa, a ja dojadam resztki z lodówki, bo jak patrzę na wczorajszy obiad do zjedzenia to widzę go od razu w muszli w wc[emoji848][emoji23]
U nas dziś mielone z indyka z ziemniakami i czerwoną kapustą. Rosolek muszę zrobić w tygodniu, tylko po nim mi nie dobrze (jak po wszystkim 😂).
U was tradycyjne :) Ja rosolu nie lubie, nigdy nie robilam. Ostatnio chcialam byc tradycyjna i zrobic po raz pierwszy schabowe ale okazalo sie, ze nie mam tluczka 😁 u nas dzis ukochana lazania :)
Mmm pysznie wygląda [emoji39][emoji39]

Ja dziś jarzynowa zrobiłam [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 1101980
U mnie też tradycja schabowy, ziemniaki z koperkiem i mizeria, a na deser mąż kupił ciasto tiramisu i tak się zapchałam, że już chyba dziś nie wstanę [emoji23] jutro koniecznie jakaś zupka na dwa dni musi być [emoji3049][emoji1647][emoji534] żeby codziennie przy garach nie stać [emoji12]
A ja zrobiłam dziś pomidorowa na rosołku , zabielilam śmietana mniam 🙂 od paru za mną chodziła 😃 dwie miseczki już zjedzone 🤣
Miejcie litość dla tych z nas które jak usłyszą tylko o jedzeniu to chlust 😵🙈🙉🙊🙏🙏🙏🙏
 
Dzień dobry dziewczyny, powodzenia na dzisiejszych wizytach. Oczywiście raportujcie co i jak !
Ja liczę według USG , ponieważ jak już pisałam jestem po poronieniu. Według USG jest około 10 tydzień.

Ja dziś cała noc nie spałam... Ehhhh
 
Dzień dobry.
My dopiero leniwie zaczynamy dzień. Za chwilę śniadanko i dzisiaj pieczemy bułeczki w kształcie zajaczkow ☺ później na pewno na wieś pojedziemy pooddychac i nacieszyć się słońcem 😁 pomysłu na dzisiejszy obiad nie mam kompletnie. Najgorsze jest to ze mam od soboty ochotę na hamburgera takiego mega niezdrowego... Tylko to mi chodzi po glowie. Ale boimy się teraz zamawiać jedzenia... Tym bardziej ze właścicielką tych hamburgerow mieszka z mama pielęgniarka ze szpitala. Wiec chyba zrobi my kebaby domowe tylko musze zarobić ciasto na pite.

Wszystkim mamusiom wizytujacym powodzenia. Dajcie znać jak fasolki 😍

A jutro kto razem ze mną wizytuje?😉
 
Miejcie litość dla tych z nas które jak usłyszą tylko o jedzeniu to chlust [emoji43][emoji85][emoji86][emoji87][emoji120][emoji120][emoji120][emoji120]
Masz rację, ja wczoraj czułam się ok to mi się miło pisało o jedzeniu, ale przedwczoraj miałam takie posty szerokim lukiem[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Musisz być dobrej myśli. Bedzie wszystko na pewno dobrze. Początek ciąży zawsze jest pełen lęku a teraz przez tą sytuacje już całkiem sie boimy.
Myśl pozytywnie [emoji8]
Dziś przeszłam na luteinę dopochwowa, może będzie ok [emoji2368]
Plamien, krwawień nie ma więc zobaczymy.
 
reklama
Do góry