reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dzisiaj piękna pogoda 😊
W tym tygodniu planuję zająć się ogródkiem warzywnym trzeba tam już coś w końcu posiać i będziemy korzystać 😍
Nie mamy dużego, ale na własne potrzeby wystarcza.
Ma któraś z Was?

Powodzenia na dzisiejszych wizytach ☺
 
reklama
Pamiętacie jak w zeszłym tygodniu miałam fazę na banany? [emoji529] no cóż, temat przedawniony [emoji1787] po tym jak w piątek ledwo go zjadłam i wylądował w [emoji372] meczac mnie przeokropnie [emoji1787] przyszła faza na jabłka [emoji2] obowiązkowy punkt śniadania i nie tylko [emoji1] zobaczymy jak długo [emoji1787][emoji1787]
Ja banany jem, najwięcej to mnie do słodkiego ciągnie [emoji2368]
 
Pamiętacie jak w zeszłym tygodniu miałam fazę na banany? 🍌 no cóż, temat przedawniony 🤣 po tym jak w piątek ledwo go zjadłam i wylądował w 🚽 meczac mnie przeokropnie 🤣 przyszła faza na jabłka 😃 obowiązkowy punkt śniadania i nie tylko 😄 zobaczymy jak długo 🤣🤣
Ja też jem jabłka i gruszki których nigdy nie lubiłam haha
 
Cześć dziewczyny, mam pytanie do tych co chodzą prywatnie i tak badania robią. Za chwie jakoś musze badania zrobić w piątek kolejna wizyta. I mniej więcej chciałabym sie zorientować ile płaciłyście za pierwsze badania w ciąży.
 
Dziewczyny jest któraś z woj. śląskiego? słyszałyście o bezpłatnych badaniach prenatalnych z funduszy unijnych? dla wszystkich kobiet do 35 roku życia?
wiecie może gdzie można wykonać i jak z terminami?
zamierzam jutro podpytać ginkę o to
Jestem z woj.lubuskiego i na prenatalne dostałam skierowanie na NFZ podczas 2 wizyty. Też się zdziwiłam bo mam 27lat, a byłam pewna że to tylko po 35 roku. Ale mówiła że teraz jest dla wszystkich. Popytaj gin na wizycie, jeśli jest możliwość to warto skorzystać :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, mam pytanie do tych co chodzą prywatnie i tak badania robią. Za chwie jakoś musze badania zrobić w piątek kolejna wizyta. I mniej więcej chciałabym sie zorientować ile płaciłyście za pierwsze badania w ciąży.
Tak na 400 zł trzeba się nastawiać :(
 
Do góry