reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tak, cały dzień brzuch mi wystaje, ale na wieczór to masakra[emoji23]
Mi tez już brzuch wystaje to dopiero 6t6d😂 jeszcze szybciej niż w pierwszej ciąży. Juz się boje bo wtedy miałam ogromny brzuch. 😱 przytylam ponad 30 kg 😱😱 a równe 12 tyg wymiotowalam wszystkim co zjadłam i wypilam i juz wtedy 8 kg na plusie było 😱😱
 
Dziewczyny jest któraś z woj. śląskiego? słyszałyście o bezpłatnych badaniach prenatalnych z funduszy unijnych? dla wszystkich kobiet do 35 roku życia?
wiecie może gdzie można wykonać i jak z terminami?
zamierzam jutro podpytać ginkę o to
 
Dziewczyny a macie takie "wilcze" napady głodu, tak że aż ssie? Szczerze, mnie to już denerwuje, bo wiem że to wcale nie oznacza ze chętnie zjem, wręcz przeciwnie nic mi nie pasuje, wszystko smierdzi, a zjesc muszę bo jak minie kilka minut od włączenia gloda to będę mieć mdłości jak stodoła.. Niech to się wreszcie skończy 🤦‍♀
 
Dziewczyny a macie takie "wilcze" napady głodu, tak że aż ssie? Szczerze, mnie to już denerwuje, bo wiem że to wcale nie oznacza ze chętnie zjem, wręcz przeciwnie nic mi nie pasuje, wszystko smierdzi, a zjesc muszę bo jak minie kilka minut od włączenia gloda to będę mieć mdłości jak stodoła.. Niech to się wreszcie skończy 🤦‍♀️

Ja mam niestety wilcze napady głodu, na całe szczęscie waga stoi w miejscu. Przed ciążą jadłam naprawdę zdrowo, a wczoraj miałam do siebie straszne pretensje bo zachciało mi sie CHIPSÓW... nie mogłam w to uwierzyć i poradzić sobie z tym aż w końcu mąż pojechał i kupił mi te okropne chipsy, zjadłam je jakbym niegdy nie jadła, ale to był po prostu napad głodu... a w nocy obudziłam się z wyrzytami sumienia i strasznie mi się chciało po nich pić... taka oto historia... :/
 
Hej dziewczyny :) No ja zaczełam 8 tydzien kto jest ze mna? :)
Ogólnie samopoczucie fatalne ( osłabienie total i nudności), pobolewanie brzucha i ciągnięcia.
Czy któras z Was też miewa za przeproszeniem biegunki? No zaczynam wymiękać... Na szczęście dużo pije :)
Tak piszecie ze nie idzie nadrobic hehehe ...
Biegunki miałam wcześniej, gdzieś koło piątego tygodnia (za dwa dni zaczynam 9).
Ale słaba jestem, mam mdłości, ciągle jestem śpiąca, ale budzę się wcześnie a do tego mam koszmary albo jakieś kretyńskie sny ;)
 
Czy Wam też urósł brzuszek? Bo ja zawsze płaski miałam a od wczoraj jakbym zjadła z 2kg fasoli i kapusty. A waga nadal 54kg czyli mniej niż przed ciążą.
Tak, mi praktycznie od samego początku. A do tego prawie cały czas mam wzdęcia. Noszę już spodnie ciążowe, chociaż są jeszcze za duże, ale normalne za bardzo uciskają...
 
reklama
A ja zrobiłam dziś pomidorowa na rosołku , zabielilam śmietana mniam [emoji846] od paru za mną chodziła [emoji2] dwie miseczki już zjedzone [emoji1787]
Ja ostatnio miałam fazę na pomidorówke [emoji7][emoji7][emoji39]
O ja też dziś taka sama zupę zrobilam[emoji123]
Tylko faceci pogardzili, a mnie odrzuca[emoji23]
Hehe ja zjadłam ze smakiem ale mój tz niestety tez pogardzil, bo on w ogóle nie zupowy :/ chociaz ostatnio pomidorówke zjadł, ale jarzynowej nie lubi ...
To nic , cala dla mnie [emoji39][emoji39]
 
Do góry