reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Zazdroszczę! Ja marzę o lodach od kilku dni, ale ograniczamy wyjścia do sklepu do minimum. Zrobiłam nawet lody w domu, ale to nie to samo [emoji853]
Śmiałam się do męża ostatnio, że pod względem zachciankowym to jest bardzo słaby czas na ciążę [emoji6]
Też marzę o lodach, i ruskich - od kiedy przeczytałam, że wczoraj połowa z Was jadła :)
 
Czy Wam też urósł brzuszek? Bo ja zawsze płaski miałam a od wczoraj jakbym zjadła z 2kg fasoli i kapusty. A waga nadal 54kg czyli mniej niż przed ciążą.
 
Hej dziewczyny :) No ja zaczełam 8 tydzien kto jest ze mna? :)
Ogólnie samopoczucie fatalne ( osłabienie total i nudności), pobolewanie brzucha i ciągnięcia.
Czy któras z Was też miewa za przeproszeniem biegunki? No zaczynam wymiękać... Na szczęście dużo pije :)
Tak piszecie ze nie idzie nadrobic hehehe ...
 
Ja raz poki co wymiotowałam. Ale mdłości... Nic nawet nie mówię, mecze się okropnie [emoji1787] moja mama twierdzi, że gdy byłam dzieckiem/nastolatka nic innego z chorób nie było tak straszne dla mnie jak wymioty i mdłości [emoji1787] nawet jak miałam zapalenie płuc to znioslam po mistrzowsku a jakakolwiek grypa gdzie wymiotowałam lub jakieś zatrucie to był cały czas płacz i ciągle pytania "mamo, dlaczego akurat ja muszę tak żygać [emoji1787][emoji1787] " Więc jak możecie się domyślać, mdłości to coś najgorszego co mogę w tej chwili mieć [emoji1787][emoji1787]
To ja mówię, że mam psychiczną blokadę przed wymiotami - nie ma nic gorszego. Na szczęście w tej ciąży tylko raz śliną wymiotowałam, gorzej było w pierwszej.
Z zębem to najlepiej w 1 trymestrze bo koleżanka przegapila i już w 2 nie mogła iść ...
Niby czemu? Ja właśnie w poprzedniej ciąży czekałam z leczeniem do 2 trymestru
.
A co ona daje na tak wczesnym etapie? W ogóle nawet nie wiem jak jej używać [emoji85]

Pooglądałam zdjęcia w necie i już wiem jak to działa. Ale wydaje się być niewygodna.
Ja mam, ale krótko używałam. Za to mąż ją bardzo polubił i z nią spał.
Ostatnio czytałam w pewnej mądrej książce, że od 2 trymestru dziecko nabiera nawyków żywieniowych matki. Tzn to jak matka odżywia się w 2 trymestrze będzie wpływało na upodobania żywieniowe jej dziecka w późniejszym okresie. Ciekawe nie? [emoji846]
Nie wiem jak to zinterpretować bo ja miałam ochotę na kakao i jajka a Młoda ma ma alergię na jajko i mleko, nie wiem jak kakao bo jeszcze nie dawałam . Od pomidorów mnie bardzo odrzucało i córa też nie lubiła, choć od kilku dni jej się odmieniło i zaczęła jeść.
 
reklama
Do góry