reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Narobilyscie smaka z tymi pierogami więc zamówiłam u męża żeby kupil jak będzie wracał z pracy, bo zrobić nie dam rady, tak się okropnie czuje...mdłości mnie wykoncza, a to dopiero początek
Tez sie czuje podobnie do tego czasem wymiotuję.. naszczescie mam pierogi od mamy pomrozone więc czekam na męża i odgrzewam tylko :)
 
Mój mąż nie przepada za pierogami więc ich po prostu nie robię, bo nie chce mi się tylko dla siebie lepic, za to ja mogła bym jeść pierogi na okrągło. I chyba sobie w weekend zamówię 😊

Nie mam jeszcze pomytych okien, święta przynajmniej motywują do porządków. A wy? Sprzatacie czy niekoniecznie? Koleżanka mówi że w ciąży nie należy myć okien i w ogóle podnosić rąk do góry, obciążać się. A wy co myślicie? Chyba nie ma przeciwwskazań jeśli z ciąża jest ok
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa
IMG_20200403_153232.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20200403_152009.jpeg
    IMG_20200403_152009.jpeg
    33,3 KB · Wyświetleń: 63
Super, gratulacje [emoji4][emoji4][emoji4]
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
 
reklama
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
Gratulacje, wspaniala wiadomosc 😍
 
Do góry