reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
tak bardzo ci gratuluję, z całego serca! Dajesz mi nadzieję, że i u mnie będzie dobrze
 
reklama
Mój mąż nie przepada za pierogami więc ich po prostu nie robię, bo nie chce mi się tylko dla siebie lepic, za to ja mogła bym jeść pierogi na okrągło. I chyba sobie w weekend zamówię [emoji4]

Nie mam jeszcze pomytych okien, święta przynajmniej motywują do porządków. A wy? Sprzatacie czy niekoniecznie? Koleżanka mówi że w ciąży nie należy myć okien i w ogóle podnosić rąk do góry, obciążać się. A wy co myślicie? Chyba nie ma przeciwwskazań jeśli z ciąża jest ok
Totalne bzdury. Jak się czujesz na siłach, to sprzątaj teraz, bo w 3 trymestrze to raczej już sił i ochoty nie będzie.

Ja się nie spinam ze sprzątaniem świątecznym. 2 okna czekają w kolejce do umycia na ładną pogodę. Łazienka teraz na męża głowie, a tak to na bieżąco mam posprzątane wszystko,bo nie lubię syfu i nie umiem odpoczywać jak jest brudno.

Ja robię pierogi ruskie w dość sporych ilościach: 3 kg ziemniaków, 750 g twarogu, 3 cebule, 200 g boczku, pieprz, sól, dużo majeranku, trochę słodkiej papryki. Wychodzi mi ok 70-100 szt w zależności od wielkości.

Witam oczywiście nowe mamcie i gratuluję Wszystkim dobrych wieści na wizytach[emoji4] Wątek jak najbardziej zamknąć, za jakiś czas.
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
Gratulacje 😁😁😁
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
Gratuluję, super wiadomość, zawsze trzeba mieć nadzieję do końca
 
Agabaj super nowina :) kurcze, wizyta inna o 180 stopni!!

Eh no tak dziewczyny, swieta sie zblizaja, pierwszy raz z mezem zostajemy w naszym mieszkaniu i nie jedziemy do rodziny :) moze tez sie skusze i pierwszy raz w zyciu zrobie pierogi :D brzmi jak wyzwanie 😁
 
Wracam mega szczęśliwa od pani doktor, jest serduszko, śliczny zarodek mówiła że 7-8 tydzień. Termin 10 listopad. Dziękuję za wsparcie i wiare, że wszystko będzie dobrze. Pani doktor narazie przyjmuje tylko prywatnie więc i tak do niej będe chodzić. Za tydzień kolejna wizyta z wynikami badań i będzie 4 tygodnie zwolnienia z pracy. Wstawiam fotke naszego maleństwa Zobacz załącznik 1101027
Bardzo się cieszę, czekałam na wiadomość od ciebie 😁😁 i widzisz, jednak badanie przez brzuch to się nadaje do du....
💓
 
reklama
Bardzo się cieszę, czekałam na wiadomość od ciebie [emoji16][emoji16] i widzisz, jednak badanie przez brzuch to się nadaje do du....
[emoji176]
Co do badania przez brzuch, mi. Pani dr też próbowała zrobić i nic nie widziała! Powiedziała że nie będziemy się tak bawić i przezpochwowe i normalnie wszystko było widać [emoji3059]
 
Do góry