reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny :) na poacztku chciałabym wszytskim pogratulować i życzyć samych dobrych wieści tym co czekaja jeszcze. Jestem Aneta to moja druga ciąża niestety pierwsza skończyła się poronieniem bardzo wczesnym. Mam teraz 10+0 tg dwa tygodnie temu byłam u lekarza i biło serduszko [emoji169] badania prenatalne mam 24 kwietnia :)
PS. Dziś na obiad tez ruskie pierogi [emoji16]
Witaj i gratuluję [emoji846]
Też dziś pierogi ruskie na obiad [emoji39]
 
Dziewczyny jak macie na coś ochotę to śmiało sobie możecie zjeść [emoji4] pamiętajcie że wszystko w granicach rozsądku jest ok (oprócz alko, palenia i surowizny). Nie ma co się fiksować [emoji4]
Ja już chyba dostaje głupiego mózgu ciążowego [emoji85] w lodówce zupa bo zawsze robię na 2 dni a ja z rana rozmroziłam filet z piersi żeby zrobić Fajitas na obiad [emoji1787][emoji1787][emoji1787] brawo ja [emoji85]
Ja mam prenatalne na 23 i wtedy będzie u mnie 11+6 ale mam w planie lekko ją przesunąć bo mam ją na rano a bardziej mi pasuje popołudniu że względu na opiekę do syna więc bliżej terminu będę pilnować wizyt na znany lekarz czy coś się do mojej nie zwolni.
 
Skoro o jedzeniu to u mnie dziś dorsz w orzechowej panierce w sosie cytrynowym, szpinak i ryż.
Jakoś na tlusciochy w ciąży nie mam ochoty [emoji1785]
A mnie od czasów pierwszej ciąży odrzuciło od hamburgerów, chipsów i kebabów-Ogólnie od takiego śmieciowego jedzenia. Nie mówię, że nie zdarza mi się zjeść, ale mam rzadko ochotę, moją słabością jest jedynie pizza [emoji846] to taki plus, że zaczęłam się trochę lepiej od tego czasu odżywiać [emoji846]
 
reklama
Do góry