reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a tak troche z innej beczki. Jeżeli u innego lekarza okaże sie, że jest jednak ta ciąża, a od wieczora biore luteine to dziecku chyba nie zaszkodzi?
Nie zaszkodzi. A lekarz Ci nie mówił z jakiego powodu daje Ci luteine i jakie ona ma działanie? Mi zawsze mówi, tłumaczy co jest co i na co 😉
 
Nie zaszkodzi. A lekarz Ci nie mówił z jakiego powodu daje Ci luteine i jakie ona ma działanie? Mi zawsze mówi, tłumaczy co jest co i na co 😉
Dał ze względu na to że daje jeszcze szanse ciąży i może wszystko być ok, na takie podtrzymanie jak to mówił. Ja pomalutku zaczynam świrować co i jak. Wszyscy w koło mnie uspokajają ale to za dużo nie daje.
 
Dał ze względu na to że daje jeszcze szanse ciąży i może wszystko być ok, na takie podtrzymanie jak to mówił. Ja pomalutku zaczynam świrować co i jak. Wszyscy w koło mnie uspokajają ale to za dużo nie daje.
Bierz według jego zaleceń i staraj się nie denerwować 😉 jak sama widzisz, szansa jest, bądź dobrej myśli. Stresem sobie ani dzidzi nie pomożesz
 
Kurcze, ciężko powiedzieć.
Te testy na pewno dadzą odpowiedź na pytanie czy dzidziuś jest zdrowy tzn. nie ma wad, ale nie wiem np. jak z oceną serduszka, z badaniem przepływów, działaniem zastawki trójdzielnej - te parametry są badane na usg, ich występowanie może świadczyć o występowaniu poważniejszych schorzeń, ale nie musi (w sensie, że dzieci z zespołem downa mają niedomykalność zastawki trójdzielnej, ale nie każde dziecko z niedomykalnością zastawki będzie miało zespół). To tylko moje rozważania, może Twój gin coś podpowie.
Ja mam prenatalne 08.05 i nie dopuszczam myśli, że się nie odbędą.
No racja z tym serduszkiem...
Kurde ja mam 23.04 i gdyby nie kwas w szpitalu to bym się nie przejmowała a tak tk nie wiem...
 
I jak po wizycie??
Przepraszam, ale dziś jakoś nie nadaAm cały dzień śpię . I trochę się glubie . Więc nie odnióse się pokolei do wszystkich. Papka mózgow mi się włączyła pomieszana z nuda , brakiem ochoty na wszystko i zmęczeniem.
I powtórzę jak mantrę . Mamy dostęp do różnych lekarzy, korzystajmy z tego. Jak pójdziemy ra do jednego nikt nie powiedział, że do niego mamy chodzić . Nie zamrtwiajmyu się nie potrzebnie...
USG prze jamę brzuszna w tak małej ciąży? A co on tam chciał zobaczyć ???!!!!
No niestety teraz są takie zalecenia ze względu na wirusa. Mi też zrobiła pierwsze usg przez powłoki mimo, że to był 7 tydzień. I sądzę, że źle zmierzyła, bo obraz był bardzo niewyraźny.
W poprzedniej ciąży pierwsze usg przez brzuch miałam dopiero połówkowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry