reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
No racja z tym serduszkiem...
Kurde ja mam 23.04 i gdyby nie kwas w szpitalu to bym się nie przejmowała a tak tk nie wiem...
A masz tylko to jedno miejsce, w którym możesz zrobić? W którym tygodniu będziesz? Może dla bezpieczeństwa umów się jeszcze gdzieś indziej albo w tym miejscu, ale trochę później?

Ja jestem umówiona w trzech miejscach, na jednym mi zależy najbardziej, ale liczę, że któreś z nich zostanie 😊
 
No niestety teraz są takie zalecenia ze względu na wirusa. Mi też zrobiła pierwsze usg przez powłoki mimo, że to był 7 tydzień. I sądzę, że źle zmierzyła, bo obraz był bardzo niewyraźny.
W poprzedniej ciąży pierwsze usg przez brzuch miałam dopiero połówkowe.
To podobnie jak u mnie dzisiaj robił mi usg przez powłoki brzuszne i nic oprócz małego krwiaczka nie widział. Dał luteina i kazał czekać tydzień, sam nie dał zwolnienia tylko kazał naściemniać rodzinnemu na dalsze zwolnienie. Jutro dzwonić chce do innej przychodni i mam nadzieje że tam załatwie wizyte do następnego czwartku i zobacze co mi powie tamten lekarz. Sama sie strasznie denerwuje i boje, ale mam kochanego męża, teściowa ciągle tylko mówi, że tyle nawet na łóżku nie powinnam mieć obok siebie laptopa i mnie wkurza. Na szczęście mam też fajne koleżanki prywatnie, więc też mam troche otuchy. No i forum naprawde dużo daje wsparcia.
 
Jak jest ciałko żółte to głowa do gry. Kwas foliowy bierz. Serce pojawi się za dwa trzy dni. Wszystko jest dobrze. Uśmiechnij się [emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
dziękuję za takie słowa, naprawdę ich potrzebuje. Dostałam duphaston, do tego kwas foliowy biorę od dawna i magnez w tabletkach. Lekarz wpisał, że jest to ciaza zagrożona poronieniem, Ale jeszcze nie stracona.
 
Masakra ale mam streeeees. Mialam te 2 dniowe plamienia, ginekolog zrobil usg i wszystko ok, serduszko migalo, a dzisiaj znowu mi sie plamienia nasilily. To jest tak niepokojace, chyba do niego zadzwonie jutro ran
 
reklama
W którym tc będziesz miała prenatalne?

Gdzieś czytałam że dobrze zrobić oprócz tych Sanco czy NIFTY jeszcze usg. Ale i tak usg przecież będą nam robić na każdej wizycie.
W 12 tc licząc zgodnie z usg, a nie od miesiączki :)
Tydzień wcześniej mam standardową wizytę, ale nie wiem, czy to nie za wcześnie na tego typu pomiary u zwykłego gina be certyfikatu
 
Do góry