reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Tak myślałam [emoji846] koleżanka tez robiła u niego , ale jak mówisz ze strach przez koronę w tym szpitalu [emoji51][emoji51]
W ogóle noz w kieszeni się otwiera. Bo dyrekcja milczała i gdyby nie dym lokalnych portali to byśmy się nie dowiedzieli. A lekarze zmuszani do pracy w ryzyku podobno złożyli zawiadomienie do prokuratury. Gdzie ja zyje[emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356][emoji2356]
 
reklama
A masz tylko to jedno miejsce, w którym możesz zrobić? W którym tygodniu będziesz? Może dla bezpieczeństwa umów się jeszcze gdzieś indziej albo w tym miejscu, ale trochę później?

Ja jestem umówiona w trzech miejscach, na jednym mi zależy najbardziej, ale liczę, że któreś z nich zostanie [emoji4]
Umówiona jestem do 2[emoji16]
Ale obydwaj odbywają dyżury w tym samym trefnym szpitalu... muszę poszukać po nazwiskach z innego szpitala...
Będę wtedy w 12tc licząc wg pomiarów z usg
 
Witam :) jestem tu nowa, ale zostanę na dłużej :) Mam 24 lata i to moja pierwsza ciaza,mam 7 tydzien i za dwa tygodnie badanie potwierdzające bicie serduszka itd. Jestem bardzo zestresowana , ale mam nadzieje,że wszystko prawidłowo się rozwija 🥰

Witam nowa kolezanke :-) Rozgość sie :-) Napewno wszystko bedzie git :-)

Dziewczyny.. Mam jakis brak koncentracji i juz nie wiem ktora co pisala. ;-) Napisze wiec do Wszystkich. Nie mozemy sie poddawac. Musimy myslec pozytywnie choc w niektorych momentach psychika odmawia nam posluszenstwa.. Musimy to zrobic dla Naszych Okruszkow.. Musimy dac im sile do walki... Jeszcze nie przyszli na Swiat a juz musza walczyc o swoje.. Musimy wiec im pomoc i sie nie poddawac, nie tracic nadziejii. Wiec zbierzmy sie w sobie.. Proponuje : przytulic sie do swojego faceta, meza, narzeczonego.. Wlaczyc swoją ulubiona muzyke...Moze jakis film?? Cokolwiek aby oderwac od myslenia " co bedzie".. Mi pomaga dzosiaj za to sprzatanie, ..aktualnie robi mi sie rosolek... Mial byc pierwotnie krupnik.. potem naszlo mnie na pomidorowa.. ale zostanie narazie rosolek :-) zapach nieziemski.. dobrze ze ten zapach caly czas mi sie podoba 8-)
 
Ostatnia edycja:
Wrocilam z wizyty, jest serduszko.. wszystko dobrze i już mi dał skierowanie na wszystkie badania. Ulżyło..teraz będzie u mnie krytyczny moment dwóch tygodni bo jak było źle wcześniej to właśnie na tym etapie u mnie ..
[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
 
dziękuję za takie słowa, naprawdę ich potrzebuje. Dostałam duphaston, do tego kwas foliowy biorę od dawna i magnez w tabletkach. Lekarz wpisał, że jest to ciaza zagrożona poronieniem, Ale jeszcze nie stracona.
[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji176][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172][emoji172]
W mojej też tak pisał [emoji172][emoji172][emoji172]
 
reklama
Wrocilam z wizyty, jest serduszko.. wszystko dobrze i już mi dał skierowanie na wszystkie badania. Ulżyło..teraz będzie u mnie krytyczny moment dwóch tygodni bo jak było źle wcześniej to właśnie na tym etapie u mnie ..

Gratuluje :-) Ktory to tydz?? Rozumiem Cie doskonale.. Ja pewnie bede przechodzic to samo... u mnie krytyczny moment bedzie ok 12 tyg a teraz wychodzi mi wg OM 6+5..
Ale tak jak pisalam wczesniej.. Musimy uspokoic nasze glowy...
 
Do góry