reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Znam to z płynem do płukania... Ja z tydzień temu wrzuciłam swoją kurtkę zimowa do pralki... Do teraz jak ja nakładam to odruch wymiotny... [emoji28]

Ja tez nie moge znieść zapachu płynu plus smażenie na tłuszczu, mój mały zażyczył sobie placki ziemniaczane myślałam ze nie przetrwam tego.
 
reklama
Kurcze dziewczyny, ja nie mam jakiś zachcianek, nie odrzuca mnie tylko piersi mnie bolą i brzuch czasami [emoji2368]
Aż się zastanawiam czy to normalne [emoji23]
 
Nigdy bym nie przypuszczała że w ciąży są aż takie odrzucenia od określonych pokarmów..
W zeszłym tygodniu jeszcze jadlam chleb zapiekany z ogórkiem i żółtym serem ale w tym tygodniu jak sobie o tym pomyśle to blee.
Jutro na obiad mam plan na leczo mam nadzieję że je później zjem 😂
No i nadal nie mogę robić prania...śmierdzi mi strasznie kiedy się suszy w łazience na suszarce 😐 a mój ulubiony złoty lenor do płukania zawsze tak pięknie pachniał... Nie rozumiem tego 😂
Mi śmierdzi zmywarka i lodówka...masakra jakaś...
 
Witam się z Wami dziś urodzinowo! 😃 dziś będę świętować, jak na koronawirusa przystało w domu 🤣 szkoda trochę, że nie można nikogo zaprosić na ciacho ale coz.. W salonie mam męża i chomika - damy radę 🤣 zmykam na kawę, a Wam miłego dnia 🙂
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i samych spokojnych dni 😘😘😘💐🎂🍾🎈🎉
 
Witam się z Wami dziś urodzinowo! 😃 dziś będę świętować, jak na koronawirusa przystało w domu 🤣 szkoda trochę, że nie można nikogo zaprosić na ciacho ale coz.. W salonie mam męża i chomika - damy radę 🤣 zmykam na kawę, a Wam miłego dnia 🙂
Spokojnej ciąży i zdrowego bobaska w listopadzie 😍
 
Witam się z Wami dziś urodzinowo! [emoji2] dziś będę świętować, jak na koronawirusa przystało w domu [emoji1787] szkoda trochę, że nie można nikogo zaprosić na ciacho ale coz.. W salonie mam męża i chomika - damy radę [emoji1787] zmykam na kawę, a Wam miłego dnia [emoji846]
Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spokojnej ciąży :)
 
reklama
Do góry