reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
"Minnie13
czy tez cierpisz na mdłości nawet po 20tej?:(

Mi zazwyczaj wieczorem jest lepiej i zauważyłam że nie mogę dopuścić do tego żebym była głodna bo wtedy mam dużo większe mdłości. Wczoraj czułam się strasznie natomiast dziś rano tylko zwymiotowałam po arbuzie 🙊 po czym zjadłam kanapkę z rybą😂 i przez cały dzień jedząc regularnie było bardzo dobrze
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok 😂

Ja dziś więcej na dworzu niż przy tel..
Podbrzusze mnie dziś pobolewa [emoji17]
Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
 
No nie , to 4 dziecko bylo ... ale jak mówisz wiekowo jest większe ryzyko to czy pierwsze czy ostatnie to chyba takie ryzyko jest ??
Myślę , ze nie ma co sie tak mocno nakręcac , ze moze byc cos nie tak , bo to nie służy ani kobiecie ani dziecku .. ale jesli ten test da Ci spokoj wewnetrzny to czemu nie :) pewnie warto zrobic [emoji8]

My tez dziś długo spaliśmy, do 11 [emoji33][emoji33]

No podobno właśnie większe ryzyko wad jest rodząc pierwsze dziecko w późnym wieku niz kolejne...
Ojj dobra, zamiast się cieszyć to ja już o wadach genetycznych myślę [emoji849]

Zazdroszczę Wam apetytu. Ja mecze dziś od rana tosty z dżemem i twarogiem, ewentualnie mogłabym naleśniki też na słodko zjeść i nic więcej.
 
No podobno właśnie większe ryzyko wad jest rodząc pierwsze dziecko w późnym wieku niz kolejne...
Ojj dobra, zamiast się cieszyć to ja już o wadach genetycznych myślę [emoji849]

Zazdroszczę Wam apetytu. Ja mecze dziś od rana tosty z dżemem i twarogiem, ewentualnie mogłabym naleśniki też na słodko zjeść i nic więcej.

Nie ma co tu myslec o zlych rzeczach, trzeba myslec pozytywnie [emoji4][emoji8]

Noo naleśniki tez mi sie marza, może w tygodniu zrobię [emoji4]
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok [emoji23]


Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
Wczoraj sporo chodziłam i dziś no plus zaparcia trochę mam [emoji2356]
Ale już lepiej.
Liznelam trochę majonezu i żołądek rozbolał [emoji2356]
 
Mnie jest niedobrze niezależnie od pory dnia czy nocy i czy jem czy nie. Tylko w czasie jedzenia jest ok [emoji23]


Może za dużo wysiłku dziś miałaś. Jak sobie za dużo pochodzę to potem umieram. A jak przeleże większość dnia to aż tak nie boli
O mam to samo, tylko w trakcie jedzenia jest ok...
Ale co to za wyjście, nie będę jeść non stop,[emoji23]
 
reklama
Do góry