reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczyny[emoji6],
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?

W poprzedniej ciąży pracowałam długo, a teraz w 7 tyg gin wystawił mi zwolnienie i kazał siedzieć w domu.
Może zależy jaka ma się prace. Ja pracuje w sprzedaży, i mimo, ze mam stanowisko kierownicze to ciągły kontakt z ludźmi i ciagle wizyt w kancelarii notarialnej, także zakaz pracy od początku.
 
reklama
Jeju dziewczyny, ale macie cudnie z tym apetytem. Marze o dniu, kiedy znowu zjem cis ze smakiem
Też zazdroszczę dziewczynom apetytu, ja co prawda mam lekkie mdłości, ale kompletnie nie mam na nic ochoty i nic mi nie smakuje. Jem małe ilości i to z rozsądku. U mnie 9+2 więc za miesiąc powinno być już lepiej [emoji85]
 
Któraś dziś wizytuje ?

Ja mam wizytę o 14:30 i stasznie się denerwuje. Mam zle przeczucia i odymi godzinie śnią mi się same straszne rzeczy
[emoji110][emoji110][emoji110]
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
Wózek to akurat mam, łóżeczko też, choć moja córka jeszcze w nim śpi. A o innych rzeczach to dopiero później będę myślała. W pierwszej ciąży pierwsze ubranka kupiłam po badaniu połówkowym jak miałam pewność co do płci. Teraz może coś wcześniej kupię przy okazji zakupów dla Małej, ale to jeszcze bardzo odległy dla mnie temat.
 
Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
Od razu poszłam na L4 - złożyło się na to kilka czynników, m. in fatalnie się czuję i mój lekarz uważa, że nie nadaje się teraz do pracy.
 
Któraś dziś wizytuje ?

Ja mam wizytę o 14:30 i stasznie się denerwuje. Mam zle przeczucia i odymi godzinie śnią mi się same straszne rzeczy
To chyba ta cała wirusowa sytuacja tak na nas wpływa. Powodzenia i czekamy na informacje oczywiscie z samymi dobrymi nowinami. [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?

Ja nawet o tym nie myśle dla mnie to za wcześnie w pierwszej ciazy tez późno zaczęłam kompletować wszystko a teraz to pewnie będzie już całkiem na ostatnia chwile ten listopad jest dla mnie tak odległy wiec jeśli zacznę myśleć to myśle ze po wakacjach ale ja tak mam po prostu i nie neguje tego jak ktoś ma pasje do robienia wyprawek od początku ciazy.
 
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
Nie myślę o wyprawce. Dopiero jak skończę pierwszy trymestr, to zacznę się za czymkolwiek rozglądać.
Jestem po jednym poronieniu, dlatego cały ten entuzjazm jednak póki co przygasł...
Chociaż może jak usłyszę serduszko, to wszystko wróci. [emoji4]
 
Hej Dziewczyny[emoji6],
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
Aktualnie pracuję zdalnie. Jak szef będzie chciał, żebyśmy wróciły do biura, to zobaczę, jak się będę czuła. Pracuję w biurze rachunkowym, więc też bym nie chciała zostawiać z dnia na dzień wszystkich firm. Może przeciągnę pracę zdalną, jeśli powiem mu o ciąży? Na razie to samo gdybanie, jednak nie chciałabym szybko iść na zwolnienie, bo w marcu dostałam podwyżkę i fajnie by było podbić sobie podstawę do zasiłków. [emoji6]
 
reklama
Któraś dziś wizytuje ?

Ja mam wizytę o 14:30 i stasznie się denerwuje. Mam zle przeczucia i odymi godzinie śnią mi się same straszne rzeczy
Trzymam kciuki! Odezwij się po wizycie. [emoji2]
Też miałam mieć dziś wizytę (pierwszą), ale dostałam wieczorem telefon, że na znanylekarz.pl były jakieś błędy i zapisało mnie mimo że nie mieli już miejsc na dziś i zaproponowano mi termin na wtorek. Może to i lepiej. We wtorek będzie 6+3, więc jest szansa na serduszko. [emoji4]
 
Do góry