reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej kochane wróciłam mianem awarię telefonu. U nas 7+5 ❤byłam w pn na wizycie było serduszko ❤❤ dalej muszę brać duphaston. Następna wizyta 7 kwietnia oto wynikami badań 🙈 nie wiem gdzie je zrobię masakra z tym co się teraz dzieje przeraża mnie to 😔 pozdrawiam i całuje Was kochane 😘
 
Dziewczyny, a jak to jest z wynagrodzeniem w czasie L4 ciążowego? Powinno być 100% średniego wynagrodzenia z ostatnich 12 miesięcy i czy w to wchodzą premie i trzynastka?
 
reklama
Któraś dziś wizytuje ?

Ja mam wizytę o 14:30 i stasznie się denerwuje. Mam zle przeczucia i odymi godzinie śnią mi się same straszne rzeczy

Dużo mam do przeczytania ale widzę dużo nowych osób 😊 coś o sobie napiszę w takim razie 😊 mamy termin na 7 listopada ❤ ale myślę że będzie wcześniej bo cc nie uniknione. Man synka 13 letniego ❤ jestem tez po stracie dziecka 😔 w zeszłym roku straciliśmy synka w 26tyg..😥 moje serce już zawsze będzie miało te pustke. Mam 34 lata już na zwolnieniu odkąd się dowiedziałam o ciąży bardzo się cieszymy się tak samo boimy ten strach nie wiem kiedy minie..co wizytę mam się tak bać jak ostatnio to nie wiem jak będzie dalej ale cały czas powtarzam sobie że będzie dobrze musi być. To tyle o mnie😊
 
Do góry