reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
Ja prowadzę własną działalność gospodarczą i nie mogę sobie pozwolić na l4 zwłaszcza teraz w obecnej sytuacji. Mam nadzieję że z ciąża będzie wszystko dobrze i będę mogła pracować jak najdłużej. Gdy już będę na macierzyńskim to mogę liczyć tylko na 1000zl....
 
reklama
Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
Ja od razu poszłam w 4 tyg bo kazał mi ograniczyć kontakty z ludźmi,. A ja w sklepie pracuje..😏
 
Ale się czuje okropnie dziś. Tak boli głowa i szyja z tyłu, że chyba skonam...
Muszę wziąć Apap bo nie wytrzymam 😭
 
Ja poszłam od razu na l4 po pierwszej wizycie w 5 tygodniu, ale tylko ze wzgledu na to co obecnie sie dzieje, normalnie pewnie jeszcze dluuugo bym pracowala
 
Hej Dziewczyny[emoji6],
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
Hej. Ja tez juz tydzień na l4. Gdyby nie ten wirus to pewnie bym jeszcze trochę popracowała. Przynajmniej do Konca 1 trymestru a w takiej sytuacji jak teraz to wolę nie....

@ForgetMeeNot czemu masz złe przeczucia? Będzie dobrze, daj znać po wizycie.

Ja mam jutro o 10. Do tej pory nie odwołali więc liczę że będzie. Ale też na samą myśl z nerwów zaczyna mnie boleć brzuch [emoji45]
 
Trzymam kciuki! Odezwij się po wizycie. [emoji2]
Też miałam mieć dziś wizytę (pierwszą), ale dostałam wieczorem telefon, że na znanylekarz.pl były jakieś błędy i zapisało mnie mimo że nie mieli już miejsc na dziś i zaproponowano mi termin na wtorek. Może to i lepiej. We wtorek będzie 6+3, więc jest szansa na serduszko. [emoji4]
Czyli dzisiaj masz 5+5 ? 🙂
 
Trzymam kciuki! Odezwij się po wizycie. [emoji2]
Też miałam mieć dziś wizytę (pierwszą), ale dostałam wieczorem telefon, że na znanylekarz.pl były jakieś błędy i zapisało mnie mimo że nie mieli już miejsc na dziś i zaproponowano mi termin na wtorek. Może to i lepiej. We wtorek będzie 6+3, więc jest szansa na serduszko. [emoji4]
Ja w środę i będę miała 6+4 też liczę że zobaczę serduszko 😁
 
reklama
Do góry