reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
Ja mam wypatrzony jeszcze nim zaszlam ale mam dylemat bo te 3w1 fajnie maja gondole I foteliki ale spacerowki mi sie nie podobaja bo sa za wielkie I jak dziecko bd wieksze to bd zmieniac na mniejsza I zgrabniejsza spacerówke, dlatego nie wiem co mialabym kupowac [emoji1745]
A reszta rzeczy to tak mi sie chciało kupować nim zaszlam w ciążę a teraz jak jestem to nawet nie wiem co miałabym kupować i nie znając płci i jeszcze chyba za wczesnie [emoji848]
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie [emoji173]
Jeju dziewczyny, ale macie cudnie z tym apetytem. Marze o dniu, kiedy znowu zjem cis ze smakiem
Ojj jak ja Cię rozumiem - mam tak samo. Praktycznie już nic nie jem, bo po wszystkim boli mnie żołądek i napina mnie. W pierwszej ciąży te mdłości były jednak mniej uciążliwe.
 
Haha nie kuś [emoji28][emoji28] zagryze Michalkiem kokosowym [emoji28]

No to hardkorowo z tym jedzonkiem tez masz [emoji23][emoji23] rozwolnienia nie miałaś po tym miksie?? [emoji23]

Michałek tez dobrze brzmi[emoji51]

Mój obiad był najlepszy na świecie to jak jamoglabym zle się po nim czuc[emoji48]
 
Oo kurczę no lepiej wiedzieć wcześniej jaka sie ma grupę krwi bo jak ktoś nie wie o konflikcie to może być problem [emoji51][emoji51]
Dziewczyny nie stresujcie się tym konfliktem🤔 Ja mam - mąż + i nie było w trakcie ciąży żadnych problemów. Jedynie jak się już dzidzia urodzi to sprawdzają jej krew czy trzeba matce podać immunoglobine czy nie.
U mnie okazało się, że mała ma moja grupę krwi, wiec nic nie trzeba bylo🤷
 
Dziewczyny nie stresujcie się tym konfliktem[emoji848] Ja mam - mąż + i nie było w trakcie ciąży żadnych problemów. Jedynie jak się już dzidzia urodzi to sprawdzają jej krew czy trzeba matce podać immunoglobine czy nie.
U mnie okazało się, że mała ma moja grupę krwi, wiec nic nie trzeba bylo[emoji1745]
Ooo no to super , ze nic złego z dzieckiem sie nie dzieję wtedy [emoji8][emoji8]
 
reklama
Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
 
Do góry