reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
Ja mam wypatrzony jeszcze nim zaszlam ale mam dylemat bo te 3w1 fajnie maja gondole I foteliki ale spacerowki mi sie nie podobaja bo sa za wielkie I jak dziecko bd wieksze to bd zmieniac na mniejsza I zgrabniejsza spacerówke, dlatego nie wiem co mialabym kupowac [emoji1745]
A reszta rzeczy to tak mi sie chciało kupować nim zaszlam w ciążę a teraz jak jestem to nawet nie wiem co miałabym kupować i nie znając płci i jeszcze chyba za wczesnie [emoji848]
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie [emoji173]
Jeju dziewczyny, ale macie cudnie z tym apetytem. Marze o dniu, kiedy znowu zjem cis ze smakiem
Ojj jak ja Cię rozumiem - mam tak samo. Praktycznie już nic nie jem, bo po wszystkim boli mnie żołądek i napina mnie. W pierwszej ciąży te mdłości były jednak mniej uciążliwe.
 
Haha nie kuś [emoji28][emoji28] zagryze Michalkiem kokosowym [emoji28]

No to hardkorowo z tym jedzonkiem tez masz [emoji23][emoji23] rozwolnienia nie miałaś po tym miksie?? [emoji23]

Michałek tez dobrze brzmi[emoji51]

Mój obiad był najlepszy na świecie to jak jamoglabym zle się po nim czuc[emoji48]
 
Oo kurczę no lepiej wiedzieć wcześniej jaka sie ma grupę krwi bo jak ktoś nie wie o konflikcie to może być problem [emoji51][emoji51]
Dziewczyny nie stresujcie się tym konfliktem🤔 Ja mam - mąż + i nie było w trakcie ciąży żadnych problemów. Jedynie jak się już dzidzia urodzi to sprawdzają jej krew czy trzeba matce podać immunoglobine czy nie.
U mnie okazało się, że mała ma moja grupę krwi, wiec nic nie trzeba bylo🤷
 
Dziewczyny nie stresujcie się tym konfliktem[emoji848] Ja mam - mąż + i nie było w trakcie ciąży żadnych problemów. Jedynie jak się już dzidzia urodzi to sprawdzają jej krew czy trzeba matce podać immunoglobine czy nie.
U mnie okazało się, że mała ma moja grupę krwi, wiec nic nie trzeba bylo[emoji1745]
Ooo no to super , ze nic złego z dzieckiem sie nie dzieję wtedy [emoji8][emoji8]
 
reklama
Hej Dziewczyny😉,
Czy w obecnej sytuacji poszłyście od razu na L4 zaraz po potwierdzeniu ciąży czy chodzicie jeszcze do pracy ?Jak to widzą wasi lekarze? Ewentualnie te z Was które teraz pracują zdalnie - wracacie jak się trochę uspokoi?
 
Do góry