reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Myślicie, że jak teraz są tylko mdłości bez wymiotów, to już ich raczej nie będzie? Czy mogą się jeszcze nasilić??
Ja tez nie mam mdłości i nawet wraca mi apetyt, ale może jeszcze te mdłości przyjdą, oby nie. Koleżanka wymiotowala przez całą ciążę 🤢
Witajcie:)
Dziś miałam wizytę u ginekologa i dołączam do Waszego grona - listopadowych mamusi:))) jest to moja pierwsza ciąża więc liczę ze wszystko będzie dobrze!!! Za 2 tygodnie kolejna wizyta.
Miłego wieczorku dziewczyny!:)
Mam pytanie, kiedy planujecie zaczac robic wyprawke dla dziecka? Myslalyscie moze juz o wozkach?
Witajcie 😊 na razie z nudów tylko oglądam sobie wózki i inne rzeczy ale jeszcze nie myślę o zakupach
 
Myślicie, że jak teraz są tylko mdłości bez wymiotów, to już ich raczej nie będzie? Czy mogą się jeszcze nasilić??

Ja w pierwszej ciazy mialam tylko mdłosci I jeden raz przytuliłam toaletę ale to było w samolocie wiec nie wiem czy to nie było spowodowane ze trochę nami zarzucało. Teraz tez jak na razie tylko mdłości
 
reklama
Do góry