reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Te pierwsze badania są najdroższe (bo najwięcej ich jest) , potem to głównie mocz i morfologia, na koniec jeszcze trochę jest badań, ale już mniej.
Ja mam drugą wizyte 1 kwietnia ale na nfz i lekarz mówił że jak będzie serduszko to i na badania da i l4 dalej wystawi. Martwie sie troche, że może jeszcze serduszka nie być, chociaż raczej jestem dobrej myśli, ale nigdy nic nie wiadomo. W zeszły czwartek według usg był 4 tydzień jakoś, a według ostatniej miesiączki, która była 3.02 wychodzi już 8 tydzień. Więc sama nie wiem co będzie.
 
Czy słyszałyście o tej teori że jeśli dzidzia zaczepianie w prawej stronie macicy to oznacza chłopca a jak z lewej strony to dziewczynka?
Podobno jest to pewne tylko na początku ciąży.
Teraz gdy prawie każda robi wczesne usg może byśmy zapamiętały tak dla zabawy i sprawdziły w przyszłości czy się potwierdzi?
Ja z dwoma pierwszymi dziećmi niepamietam bo to było ponad 10lat temu wiec o tym nie słyszałam a z trzecim dzieckiem robiłam tylko usg połówkowe wiec nie mogę stwierdzić jak było na początku ale łożysko miałam po prawej stronie i jest syn
 
Ostatnia edycja:
Tak, też jeszcze mam odczyn combsa, wr ale cytomegalie i różyczke robiłam kiedyś sama


Dziewczyny, a jak zapisujecie się do tych lekarzy, prywatnie czy tez nie, to informujecie zawsze o ciąży? Bo wizyt 'ciążowych' nie powinni odwoływać

U mnie gin na nfz to mi proponowal pierwsza wizyte w maju[emoji23][emoji23][emoji23]
Moj prywatny gin tylko prowadzi juz ciaze, mowi, ze o ile sie nie zarazi to kobiet w potrzebie nie zostawi...
 
Haha jeju ja ostatnio jadłam bigos na obiadokolacje to cały wieczór mi się nim odbijało, tak jak wczoraj zjadłam kiełbaskę z duszona cebulką na obiad po 15 i do samego pójścia spać odbijała mi się ta kiełbasa i teraz właśnie tak mam dziko, że mi się obiad odbija do spania [emoji2356][emoji2356][emoji2368]
U mnie ten sam temat :/
Co wiecej, wczoraj narobilam sie pierogow ruskich, bo taka chcice mialam, robilam je z 3latkiem na blacie, a dzis myslalam, ze pawia po nich puszcze...
 
Czy słyszałyście o tej teori że jeśli dzidzia zaczepianie w prawej stronie macicy to oznacza chłopca a jak z lewej strony to dziewczynka?
Podobno jest to pewne tylko na początku ciąży.
Teraz gdy prawie każda robi wczesne usg może byśmy zapamiętały tak dla zabawy i sprawdziły w przyszłości czy się potwierdzi?
Ja z dwoma pierwszymi dziećmi niepamietam bo to było ponad 10lat temu wiec o tym nie słyszałam a z trzecim dzieckiem robiłam tylko usg połówkowe wiec nie mogę stwierdzić jak było na początku ale łożysko miałam po prawej stronie i jest syn
Ja wiem tylko tyle, że ciąża z lewego jajnika. Tak mówił lekarz.
 
reklama
Do góry