reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Tylko laboratoria też pozamykane i w sumie niewiadomo nawet jakie badania robić 🤔
Nie wszystkie laboratoria są pozamykane, u mnie w okolicy otwartych jest kilka, niektóre umawiaja na konkretne godziny żeby nie spotykać się z innymi ludźmi.
Warto się dowiedzieć 😊
Przecież ciężarne muszą robić badania na bieżąco, tym bardziej te z chorobami przewlekłymi.

Pierwsze badania jakie mam wykonać to mocz, morfologia, HIV, HCV, tsh, toksoplazmoza, glukoza, kreatynina, grupę krwi
 
Nie wszystkie laboratoria są pozamykane, u mnie w okolicy otwartych jest kilka, niektóre umawiaja na konkretne godziny żeby nie spotykać się z innymi ludźmi.
Warto się dowiedzieć [emoji4]
Przecież ciężarne muszą robić badania na bieżąco, tym bardziej te z chorobami przewlekłymi.

Pierwsze badania jakie mam wykonać to mocz, morfologia, HIV, HCV, tsh, toksoplazmoza, glukoza, kreatynina, grupę krwi
Robisz badania prywatnie czy na nfz?
 
Kurcze a czytałam że chyba 1922 netto na osobe nie może przekraczać... Hmmm
Niestety tak, nam niewiele przekroczyło przy pierwszym i nie dostaliśmy.
Aaa laski ale nawet jak wam odwoluja te pierwsze usg to porobcie sobie badania krwi mimo wszystko. Przynajmniej ja bym tak postapila
Zgadzam się, naprawdę warto zrobić te badania. Chyba rekomendowane jest zrobienie ich do 10 tc, ale może się mylę, grunt że w I trymestrze. Najważniejsze są chyba choroby zakaźne, toksoplazmoza jest bardzo groźna, ale i inne np cytomegalia.
Nie wszystkie laboratoria są pozamykane, u mnie w okolicy otwartych jest kilka, niektóre umawiaja na konkretne godziny żeby nie spotykać się z innymi ludźmi.
Warto się dowiedzieć [emoji4]
Przecież ciężarne muszą robić badania na bieżąco, tym bardziej te z chorobami przewlekłymi.

Pierwsze badania jakie mam wykonać to mocz, morfologia, HIV, HCV, tsh, toksoplazmoza, glukoza, kreatynina, grupę krwi
Ja dziś byłam umówiona w laboratorium na godzinę.
Ogólnie to lekarz kazał mi przyjść 31 marca na wizytę, ale nikogo nie zapisują. W poniedziałek mam dzwonić bo nie wiadomo co się do tego czasu wydarzy. Lekarz ma podobno listę pacjentek i będzie decydował które mają przyjść, a z częścią ma robić konsultacje telefoniczne.
 
Nie wszystkie laboratoria są pozamykane, u mnie w okolicy otwartych jest kilka, niektóre umawiaja na konkretne godziny żeby nie spotykać się z innymi ludźmi.
Warto się dowiedzieć 😊
Przecież ciężarne muszą robić badania na bieżąco, tym bardziej te z chorobami przewlekłymi.

Pierwsze badania jakie mam wykonać to mocz, morfologia, HIV, HCV, tsh, toksoplazmoza, glukoza, kreatynina, grupę krwi
A masz skierowanie jakieś?? Czy tylko na kartce spisane??
 
reklama
Nie wszystkie laboratoria są pozamykane, u mnie w okolicy otwartych jest kilka, niektóre umawiaja na konkretne godziny żeby nie spotykać się z innymi ludźmi.
Warto się dowiedzieć [emoji4]
Przecież ciężarne muszą robić badania na bieżąco, tym bardziej te z chorobami przewlekłymi.

Pierwsze badania jakie mam wykonać to mocz, morfologia, HIV, HCV, tsh, toksoplazmoza, glukoza, kreatynina, grupę krwi

Ja do tego mam jeszcze ft4, odczyn coombsa, cytomegalie, rozyczka
 
Do góry