reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Właśnie nie chce nam gdzie w pobliżu bo są mało kompetentni..bo już sprawdziłam. I specjalnie chciałam jezdzic 60 km..ehhh.
Najbardziej mnie przeraża czy może się obejść bez żadnych badań w pierwszym trymestrze...jeśli tak to ok
.mogę być spokojna ...
z drugiej strony nawet jak wyjdzie jakas nieprawidlowosc to nic nie zrobia... ale pytanie co w przypadku gdy np serduszko przestanie bic a wcale organizm sam sie nie zacznie oczyszczac...?
 
Udało mi się zapisać prywatnie na usg na 30 marca ale się cieszę. Teraz się zastanawiam czy jeśli wszystko będzie ok to powiedzieć rodzinie o ciąży na prima aprilis czy na Wielkanoc. Mieszkam w Szwecji wiec rodzinie mogę przekazać tylko przez internet więc mam do wyboru tylko wysłać zdjęcie usg, lub zdjęcie starszego brata lub dziecka z bocianem. Musze się zastanowić. I tak nie będzie żadnego WOW bo to nasze 4 dziecko
Dawaj na prima aprilis[emoji123][emoji23][emoji16]
 
z drugiej strony nawet jak wyjdzie jakas nieprawidlowosc to nic nie zrobia... ale pytanie co w przypadku gdy np serduszko przestanie bic a wcale organizm sam sie nie zacznie oczyszczac...?
No właśnie ehh ciężki czas nastał naprawdę.. nic już nie cieszy nawet..same zmartwienia..
 
Chyba nie, ale dokładnie nie wiem. Męża siostra ze swoim mężem gospodarstwo mają i ok 80-90 krów dojnych więc dość sporo zarabiają, ale i mają 500+ i becikowe też dostała.
Becikowe zalezy od dochodow. Mialam zaskoczenie przy pierwszym, tez myslalam, ze kazdemu daja, a tu psikus[emoji23]
 
Udało mi się zapisać prywatnie na usg na 30 marca ale się cieszę. Teraz się zastanawiam czy jeśli wszystko będzie ok to powiedzieć rodzinie o ciąży na prima aprilis czy na Wielkanoc. Mieszkam w Szwecji wiec rodzinie mogę przekazać tylko przez internet więc mam do wyboru tylko wysłać zdjęcie usg, lub zdjęcie starszego brata lub dziecka z bocianem. Musze się zastanowić. I tak nie będzie żadnego WOW bo to nasze 4 dziecko
Ja mam swoją pierwszą wizytę 1 kwietnia i jeśli będzie serduszko to mam zamiar powiedzieć rodzicom od razu myślę że będą w szoku, pierwszy raz zostaną dziadkami a wiem że bardzo chcą 😁😁
 
Aaa laski ale nawet jak wam odwoluja te pierwsze usg to porobcie sobie badania krwi mimo wszystko. Przynajmniej ja bym tak postapila
 
reklama
Do góry