reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Mi z usg wyszło na 28.10, a z om na 1.11, także jak uda mi się szczęśliwie donosić ta ciąże to tez pod koniec października cięcie.
To ja mam termin z OM na 28.10, ale obstawiam listopad. Moja mama miała ze mną termin na ten sam dzień i jestem z listopada, z córką miałam na koniec stycznia a jest z lutego [emoji846] ale okaże się jak to wyjdzie a bardziej kiedy dzidzia będzie chciała wyjść [emoji846]
 
Pęcherzyk jest, w dobrym miejscu, ale na razie nie dostałam skierowania na badania ani nie założył mi karty ciąży. Pęcherzyk jest dość mały, więc najpewniej owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza. Oprócz witamin mam brać acard i duphaston. No i czekam na 6 kwietnia z nadzieją że wszystko będzie dobrze
Bedzie dobrze kochana, spokojnie trzeba byc dobrej myśli [emoji4][emoji4][emoji8]
Mi założyła kartę bo juz widać serduszko i dala skierowanie na badania ale tez pow zeby je zrobić dopiero gdzieś za ok 3 tygodnie [emoji848]
 
Bolały któraś z was jajniki?
Bolały, jeszcze czasem bolą.
Teraz za to jak szybko zerwę się z łóżka to mam taki mega ból brzucha /pachwin , że mnie zwija i czasem mam wtedy mroczki przed oczami, ale zauważyłam, że zaczyna mi widać brzuszek więc to się chyba wszystko rozciąga. W pierwszej ciąży też tak miałam.
 
reklama
Jasne i to jeszcze jak
Bolały, jeszcze czasem bolą.
Teraz za to jak szybko zerwę się z łóżka to mam taki mega ból brzucha /pachwin , że mnie zwija i czasem mam wtedy mroczki przed oczami, ale zauważyłam, że zaczyna mi widać brzuszek więc to się chyba wszystko rozciąga. W pierwszej ciąży też tak miałam.
Mnie czasem kluja. I co zauważyłam - jak kichne, to strasznie bola
Eh lekarz mówił że niby wszystko jest ok więc może niepotrzebnie panikuje
 
Do góry