reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Hej. Ja już po usg. Fasolki mają się dobrze wiek ciąży według OM taki sam jak według usg czyli 8t4d.
IMG_20200324_115901.jpeg
 
reklama
m0nika90 przepiękny widok! Gratulacje !
Ja jeszcze 4h muszę czekać 😬
Przed chwila dzwoniła położna i już byłam pewna , ze chce odwołać usg , a ona tylko chciała spisać moje damę przez tel bo musi się izolować , bo miała kaszlacego pacjenta w tygodniu.
 
Ja się wczoraj denerwowałam czy mnie przyjmie gin, bo od 3 tygodni od czasu do czasu muszę zakaszleć, nie wiem czemu, bo jestem zdrowa. Na szczęście akurat na czas wizyty kaszel się nie pojawił, nie musiałam nikogo stresować ).
Ja pytałam moją ginkę, co mogę brać w razie przeziębienia, grypy, tylko paracetamol a jak się pojawi kaszel to syrop prawoślazowy i to tyle, tak więc możliwości leczenia mamy super ograniczone :/
 
Mi coś żołądek dokucza, pod żebrami mnie boli, co jakoś sie skrzywie, usiąde normalnie czy sie położę na boku boli. Co to może być i co robić?
 
Bardziej się boje, ze bedziemy same na porodówkach [emoji3063], a to bardzo prawdopodobe
Już raz ro przerabiałam w lutym bo była epidemia grypy i zamknęli szpital dla odwiedzających. Sama po cc to był dramat.
Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie, ale ja w normalnych czasach, rodzac w maju, mialam potem sale jedynke. Meza po 2h po porodzie odeslali do domu, bo byla godzina 21, mimo, ze byla sala 1 osobowa na koncu korytarza, a ja w ciagu kilku minut zemdlalam 3 razy. Zostawiono mnie sama z dzieckiem w takim stanie. Wiec jak dla mnie jeden pies...
 
reklama
No właśnie bo nie widziałam, żebyś pisała o wizycie. Jak wizyta?
Pęcherzyk jest, w dobrym miejscu, ale na razie nie dostałam skierowania na badania ani nie założył mi karty ciąży. Pęcherzyk jest dość mały, więc najpewniej owulacja się przesunęła i ciąża jest młodsza. Oprócz witamin mam brać acard i duphaston. No i czekam na 6 kwietnia z nadzieją że wszystko będzie dobrze
 
Do góry