reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Ja też na 1 listopad, a wyjdzie na koniec października bo cesarka tydzień wcześniej będzie.
Ja niby na 1 listopada ale powiedział mi dziś lekarz że ciążę bliźniacze rozwiązują w 37 tc. Wszystko zależy od ułożenia dzieci jeżeli będzie chociaż jedno głową do góry to cesarka a jeżeli oboje w dół to poród naturalny.
 
reklama
Bolały, jeszcze czasem bolą.
Teraz za to jak szybko zerwę się z łóżka to mam taki mega ból brzucha /pachwin , że mnie zwija i czasem mam wtedy mroczki przed oczami, ale zauważyłam, że zaczyna mi widać brzuszek więc to się chyba wszystko rozciąga. W pierwszej ciąży też tak miałam.
Też tak właśnie mam często w nocy, straszny ból..jak się szybko zrywam z łóżka do łazienki..
 
reklama
Ja niby na 1 listopada ale powiedział mi dziś lekarz że ciążę bliźniacze rozwiązują w 37 tc. Wszystko zależy od ułożenia dzieci jeżeli będzie chociaż jedno głową do góry to cesarka a jeżeli oboje w dół to poród naturalny.
A Ty jesteś z wątku in vitro prawda? I tego Ci życzę by wyszły o czasie i długo siedziały w swoich domkach dla własnego dobra[emoji3526]
 
Do góry