reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

Jestem po wizycie.
Jest serduszko [emoji7][emoji7] ciąża o tydzień młodsza. Tak myslalam, ze będzie młodsza bo owu była ok 20 dc.
Wg usg 5+6 i CRL 3.00 mm. To nie za mało?
Tętno płodu 118

Następna wizyta 26.03
Mam L4 i mam nie wysadzać nosa z domu poki co
Zobacz załącznik 1090624
Super brawo. Ja wizyta w poniedziałek 😏
 
reklama
Powiem Wam ze w Szwecji jest masakra z koronawirusem. Jest juz ponad 500 chorych osob a dzis rano dostalismy meila z informacja odgórną ze: nawet jesli ktos byl z krajach podwyzszonego ryzyka a nie ma objawow to nie ma potrzeby zostawac w domu, spokojnie mozna wychodzic do ludzi, pracowac itp. Druga sprawa nawet jesli w szkole okaze sie ze ktos jest zarazony to nie widza potrzeby aby szkole zamykac (byla sytuacja ze uczen byl zarazony, to szkola byla otwarta jak zwykle, poki co jest drugi zarazony z tej szkoly) ehh 🙈🙉
 
Powiem Wam ze w Szwecji jest masakra z koronawirusem. Jest juz ponad 500 chorych osob a dzis rano dostalismy meila z informacja odgórną ze: nawet jesli ktos byl z krajach podwyzszonego ryzyka a nie ma objawow to nie ma potrzeby zostawac w domu, spokojnie mozna wychodzic do ludzi, pracowac itp. Druga sprawa nawet jesli w szkole okaze sie ze ktos jest zarazony to nie widza potrzeby aby szkole zamykac (byla sytuacja ze uczen byl zarazony, to szkola byla otwarta jak zwykle, poki co jest drugi zarazony z tej szkoly) ehh [emoji85][emoji86]

To ja się cieszę jednak, ze w Pl działaja inaczej.
W Norwegii podobnie jak u Was niestety
 
A dziewczyny z celiakia: mam w rodzinie przypadek ciezki i wiem jakie to wyrzeczenie i że ta dieta nie jest łatwa, my już wszyscy się przyzwyczailiśmy i np przy obiedzie zawsze dla tej osoby jest coś extra.
To kwestia nawyków, ale można się przyzwyczaić;)
Miło że myślicie o tej osobie i macie coś dla niej przygotowane. Ja osobiście bardzo doceniam kiedy ktoś o mnie pamięta o przygotuje coś specjalnego z zachowaniem zasad. Bo większość ludzi uważa tak jak pisałam że od jednego kawałka nic się nie stanie.
 
O tak...
Niektorzy z mojego otoczenia dlugo potrzebowali zrozumiec. Albo i do dzis nie rozumieja[emoji848]
Przykre, no ale coz...
Najważniejsze żeby domownicy zrozumieli i przestrzegali zasad bezpiecznego przygotowania posiłków. Reszcie można wybaczyć bo przed dieta też nie wiedziałam jakie to ważne nie stawiać np naszego chleba czy ciasta na tym samym talerzu co normalnego. Jednak u mnie najbliżsi popełniają już coraz mniej takich gaf. Trochę głupio się czuje jak im zwracam uwagę na takie coś lub że nie można używać tej samej deski do przygotowania kanapek ale czego się dla zdrowia nie robi 😉
 
reklama
Do góry