reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
To cieszę się bardzo i gratuluję zdrowego synka [emoji7] a czy jemu robiłaś badania w kierunku celiakii?
Ja mam gastroenterologa dopiero w lipcu i właśnie się zastanawiałam czy jest potrzeba iść wcześniej
Ja w ogole nie jestem pod nadzorem gastroenterologa, nie widzieli sensu[emoji848]
A synkowi robilam tylko przeciwciala i poki co odpukac jest ok. Gastroskopii na razie nie wyobrqzam sobie u takiego maluszka...
 
Monika gratuluję i zazdroszczę bliźniaków [emoji7]

Laski, chciałabym pójść na początku lub w połowie kwietnia na zwolnienie. I teraz stresuje się i zastanawiam codziennie jak to powiedzieć szefowi i mojej współpracownicy, która pewnie będzie mnie zastępować (a to małpa jest). Jak Wy powiedziałyście to swoim przełożonym?

Ja poprosiłam o rozmowę z Zarzdem i powiedziałam wprost. Jestem w ciąży. Teraz dowiedzą się z L4, które wpadnie do nich w momencie wystawienia i to mnie stresuje
 
Monika gratuluję i zazdroszczę bliźniaków [emoji7]

Laski, chciałabym pójść na początku lub w połowie kwietnia na zwolnienie. I teraz stresuje się i zastanawiam codziennie jak to powiedzieć szefowi i mojej współpracownicy, która pewnie będzie mnie zastępować (a to małpa jest). Jak Wy powiedziałyście to swoim przełożonym?
Dostali L4 elektroniczne i już wiedzieli hehe 😄 bez skrupułów odeszłam. Za to jak mnie tydzień wcześniej potraktowali,że przeplakalam cały wieczór. Mam ich głęboko w d....

A tak poza tym od sierpnia liczyli, że odejdę po ślubie, więc to nie było zaskoczenie chyba ☺️
 
Dziewczyny, kiedy miałyście zalecenie od gin by zrobić te pierwsze badania z krwi?
Mam u siebie w laboratorium promocje na panel ciążowy plus choroby infekcyjne ( różyczka, kiła, HIV itp) wychodzi 400 zł zamiast 600 zł i się zastanawiam 🧐 tylko pytanie czy to nie za wcześnie.
 
Ja poprosiłam o rozmowę z Zarzdem i powiedziałam wprost. Jestem w ciąży. Teraz dowiedzą się z L4, które wpadnie do nich w momencie wystawienia i to mnie stresuje
Ale jak, powiedziałaś tylko że jesteś w ciąży i wyszłaś? Ja będę musiała pójść do szefa gabinetu i porozmawiać ale nie wiem jak to ubrać w słowa :/W dodatku to nerwus jest a ja odwalam kawał roboty w firmie więc nie wiem jak on zareaguje.
 
Dostali L4 elektroniczne i już wiedzieli hehe [emoji1] bez skrupułów odeszłam. Za to jak mnie tydzień wcześniej potraktowali,że przeplakalam cały wieczór. Mam ich głęboko w d....

A tak poza tym od sierpnia liczyli, że odejdę po ślubie, więc to nie było zaskoczenie chyba [emoji3526]
Nie uprzedziłaś ich? Kurcze chyba wypada porozmawiać przed wzięciem L4 :/
 
reklama
Ja w ogole nie jestem pod nadzorem gastroenterologa, nie widzieli sensu[emoji848]
A synkowi robilam tylko przeciwciala i poki co odpukac jest ok. Gastroskopii na razie nie wyobrqzam sobie u takiego maluszka...
A Ty gastroskopię miałaś? Ja miałam diagnoze marsh3b a po roku przeciwciała w normie i narazie drugiej gastroskopii nie miałam
 
Do góry