reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2020

No ja miałam plamienia a później krwawienie więc to inna sprawa. Myślę że jak powiesz ze się źle czujesz i pobolewa Cię brzuch to Ci da zwolnienie. Moja bratowa w 7 tyg dostała zwolnienie bo strasznie wymiotowała.
A ja powiedzialam wprost, ze boje sie wirusa. Pracuje w korpo, mam kontakt z duza iloscia osob. Lekarz przytaknal, powiedzial, ze niewiadomo, jaki wirus ma wplyw na organogeneze. I ze mam siedziec w domu i wykluwac[emoji123]
 
reklama
Hej jestem po wizycie, ciaza rośnie ale jest kilka dni wcześniejsza tak jak myślałam. Pęcherzyk ciazowy 9 mm w przekroju okraglym i tak zapisał na opisie USG oraz pęcherzyk żółtkowy 2mm. Ogólnie wymiary pęcherzyka ciążowego to 13x8mm. Umówiona jestem na 23.03 i do tej pory MUSI pojawić się tętno. Lekarz kazał być dobrej myśli, ciaza zrobiła spory postęp w porównaniu do wizyty z ubiegłej środy. Dziękuję wam za wsparcie to bardzo ważne dla mnie :)
Ja tydzień temu miałam takie wymiary jak Ty czyli pęcherzyk ciążowy 9mm i żółtkowy 2 mm i dziś zobaczyłam serduszka także spokojnie, będzie dobrze. Za tydzień będzie serce hak dzwon.
 
Ja jakos od 2014, moze 2015 :)
Od dziecinstwa mialam problemy, ale mowiono, ze mam nerwice, temu mnie boli[emoji23][emoji123]
Po diagnozie bole brzucha nerwicowe cudownie przeszly[emoji23]
To Twoja pierwsza ciąża z celiakia czy masz już doświadczenie wybacz ale nie pamiętam która ma już dzieciątka tyle tutaj dziewczyn
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Na dodatek tak sie złożyło, że u nas ikona Matki Boskiej jest, w czwartek mnie natchnęło i poszłam do kościoła (chociaż chodze naprawde rzadko), ale chciałam iść, a w piątek rano pokazała sie blada kreseczka, a popołudniu dwa lecące bociany. To musi być jakiś znak.

Kiedyś do niego chodziłam w Lesznie, ale u nas we Włoszakowicach też przyjmuje dr Z. Sobczyk. To moja pierwsza ciąża, a jak byłam w styczniu torbiel mi wykrył. No i sie nie spodziewałam ciąży. Wizyte mam za 2 tyg. Niestety, ale w Lesznie nie chce rodzić po tych wszystkich komentarzach co słysze, może ciut dalej mam do Kościana, ale męża siostra kilka temu tam rodziła i bardzo zadowolona. Więc jeżeli będe rodzić to w Kościanie
Wogole nie znam tego lekarza. Ja raczej w Lesznie będę rodzić
 
Do góry