reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Hej jestem po wizycie, ciaza rośnie ale jest kilka dni wcześniejsza tak jak myślałam. Pęcherzyk ciazowy 9 mm w przekroju okraglym i tak zapisał na opisie USG oraz pęcherzyk żółtkowy 2mm. Ogólnie wymiary pęcherzyka ciążowego to 13x8mm. Umówiona jestem na 23.03 i do tej pory MUSI pojawić się tętno. Lekarz kazał być dobrej myśli, ciaza zrobiła spory postęp w porównaniu do wizyty z ubiegłej środy. Dziękuję wam za wsparcie to bardzo ważne dla mnie :)
Super, że ciąża rośnie [emoji7][emoji7]
 
A ja się właśnie dowiedziałam, że już koronawirus koło nas gdzieś jest i zaczęłam się bać [emoji51][emoji51] zapasy muszę chyba porobić i iść na zwolnienie [emoji849][emoji849]
 
Masz już dzieci?
Bliźniaki to coś naprawdę wyjątkowego :)
Kiedyś marzyłam o mnogiej ciąży :) teraz mając w domu malucha już chyba nie byłabym tak wniebowzięta :) ake dalej zazdroszczę mamom, które mogą tego doświadczyć :)
Nie mam. To moja pierwsza ciąża w dodatku starałam się o nią 7 lat. Jestem szczęśliwa tylko martwię się trochę o to jak ta ciąża będzie przebiegała. Boję się przedwczesnego porodu bo mam w rodzinie przypadek wczesniaka który bardzo długo leżał w szpitalu i później co chwila jakiś specjalista i rehabilitacja.
 
A mogę wiedzieć z jakiego powodu lekarz wypisał l4? Bo mi trochę głupio mówić: pani doktor, śpię na siedząco, na stojąco w sumie tez [emoji23] a jak jestem głodna to czuje, ze albo zjem albo umrę [emoji28]
No ja miałam plamienia a później krwawienie więc to inna sprawa. Myślę że jak powiesz ze się źle czujesz i pobolewa Cię brzuch to Ci da zwolnienie. Moja bratowa w 7 tyg dostała zwolnienie bo strasznie wymiotowała.
 
reklama
Do góry