reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

reklama
Super znaleźć kogoś kto rozumie co to jest. Dawno stwierdzoną masz? Ja w październiku 2018 po 6/7 latach różnych akcji zdrowotnych. Cieszę się że się nie poddałam w walce o diagnozę
Ja jakos od 2014, moze 2015 :)
Od dziecinstwa mialam problemy, ale mowiono, ze mam nerwice, temu mnie boli[emoji23][emoji123]
Po diagnozie bole brzucha nerwicowe cudownie przeszly[emoji23]
 
Popieram. [emoji172][emoji172][emoji172]
Ja Cię nie uważam. Jestem Wierząca i praktykująca. I sama się intensywnie modliliśmy żeby udało się zajść w ciążę 🙂 a teraz żeby wszystko było ok.
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Na dodatek tak sie złożyło, że u nas ikona Matki Boskiej jest, w czwartek mnie natchnęło i poszłam do kościoła (chociaż chodze naprawde rzadko), ale chciałam iść, a w piątek rano pokazała sie blada kreseczka, a popołudniu dwa lecące bociany. To musi być jakiś znak.
Do ginekologa chodzisz do Leszna ? Do którego jeśli można wiedzieć? I czy zamierzasz rodzić w leszczyńskim szpitalu ?
Kiedyś do niego chodziłam w Lesznie, ale u nas we Włoszakowicach też przyjmuje dr Z. Sobczyk. To moja pierwsza ciąża, a jak byłam w styczniu torbiel mi wykrył. No i sie nie spodziewałam ciąży. Wizyte mam za 2 tyg. Niestety, ale w Lesznie nie chce rodzić po tych wszystkich komentarzach co słysze, może ciut dalej mam do Kościana, ale męża siostra kilka temu tam rodziła i bardzo zadowolona. Więc jeżeli będe rodzić to w Kościanie
 
Nie wiem czy kojarzycie moja sytuację z wczoraj, ale byłam u rodzinnej i dostałam L4 do pierwszej wizyty u gina.
Wsparła mnie bardzo i stwierdziła że w mojej sytuacji kontynuowała by zwolnienie do końca ciąży tym bardziej że oprócz tego mam celiakię chorobę autoimmunologiczną .
Czuje się jakby cały stres ze mnie opadł.
Mam nadzieję że gin na NFZ nie będzie robił problemu żeby kontynuować zwolnienie. A prywatna wizytę mam 27
Wątpię żeby robił problemy.. szczególnie że ten koronawirus panuje..
 
Dziewczyny wszystko ok po wizycie. Widziałam serducho [emoji7][emoji7][emoji7] Ale ginekolog jak zobaczył USG z IP sprzed tygodnia to miał wątpliwości czy wszystko będzie ok.Ale odpalił USG i okazuje się ,że fasoleczka ma się świetnie [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Gratulacje [emoji8]
A z jakiego powodu byłaś na IP? Krwawiłaś?
 
reklama
Hej jestem po wizycie, ciaza rośnie ale jest kilka dni wcześniejsza tak jak myślałam. Pęcherzyk ciazowy 9 mm w przekroju okraglym i tak zapisał na opisie USG oraz pęcherzyk żółtkowy 2mm. Ogólnie wymiary pęcherzyka ciążowego to 13x8mm. Umówiona jestem na 23.03 i do tej pory MUSI pojawić się tętno. Lekarz kazał być dobrej myśli, ciaza zrobiła spory postęp w porównaniu do wizyty z ubiegłej środy. Dziękuję wam za wsparcie to bardzo ważne dla mnie :)
 
Do góry