reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

@ewelas1991

Nie wiem czemu nie mogę wyspać Ci prywatnej wiadomości.

Tak, tez jestem z lubelskiego. Dokalnie z Lublina.
Do gina chodze do Femmedu do dr Krzystofa Wiktora. On prowadził moja pierwsza ciąże i nie wyobrażam sobie zeby teraz robił to ktoś inny.
Kurcze,ciekawe czemu nie da się napisać prywatnej .aaa, to ty juz masz dziecko? no jasne, to skoro masz sprawdzonego lekarza to też bym nie zmieniała.Ja też mam teraz bardzo fajnego lekarza.Trafilam do niego z polecenia dziewczyny ,która miała takie same problemy jak ja i jej się wreszcie udało .Jutro zobaczymy jak będzie.
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja jestem mamą 2 chłopcow i jednego aniołka z 38 tygodnia ciąży mojej Lenki. Teraz jestem w ciąży, wiem bo 25 lutego powinnam mieć okres nie mam go do dziś dnia, zrobiłam chyba z 10 testów ciążowych byłam 3 razy na becie. Rośnie, ostatnia wartości to 2178. W środę mam wizytę u lekarza. Z moich obliczeń to dziś jestem w 5 tc + 6 dni. Jestem ciekawa czy zobacze coś na usg jak to tak wcześnie. Ogólnie nie mam praktycznie żadnych objawów oprócz bolacych piersi i zwrotów głowy. Bardzo się boję o tą ciąże bo takiej traume. Termin wychodzi na 4 listopad.
Gratulacje rosnącej bety I 2 kreseczek [emoji7][emoji7]

Przykro mi z powodu traumy , ktora przeszlas [emoji22][emoji22][emoji22]
 
Dzisiejsza noc średnio przespana przez bolący brzuch. Nie bolał na tyle mocno żeby brac leki ale wystarczająco na tyle żeby wybudzac mnie ze snu co jakiś czas. Zaczelam się martwić bo do tej pory wszystkie noce były przespane... Jestem na duphasonie 2x1 a on powoduje u mnie dodatkowo wzdęcia i uczucie pelnosci. W środę na 13.00 druga wizyta u ginekologa na pierwszej w poprzednia środę widoczny tylko 2mm pęcherzyk ciazowy. A wy jak się czujecie dziewczyny? Jak z bólem brzucha? Czy jest u was na tyle silny ze bierzecie nospe czy odpuszczacie leki narazie?
Mnie jeszcze tak mocno nie boli , żebym musiała brać leki ale nawet jesli to nie wiem jakie mozna brać ? Słyszałam o paracetamolu ale z drugiej strony ktoś mi mówił , zeby go nie brać w 1 trymestrze i w ogole , zeby jak najmniej go brać ...
Ja za tydzień mam wizytę i zobaczymy bicie serduszka.. stresuje się czy wszystko jest ok... Bo jeszcze żadnych badań nie kazano mi robić typu krew itd. a wy miałyście już robione??
Ja nic nie wiem o badaniach i zapomniałam zapytac ale lekarz powiedział , ze jak bd na nast wizycie wszystko widać i założymy kartę ciazy to wtedy i zwolnienie bd mógł wypisać no i pewnie bd mówił o badaniach jakie trzeba zrobic :) także na spokojnie [emoji4] na wizycie pewnie lekarz wszystko powie [emoji6]
 
Dziewczęta beta z 5 marca 148,11
Z dzisiaj 1074,14
Chyba jest ok? [emoji6]
Wpisz sobie w Google kalkulator BHCG [emoji4]
Cześć dziewczyny [emoji846][emoji846]
Która wizytuje w tym tygodniu. Za kogo trzymać kciuki?
Ja mam wizytę w czwartek o 9:40. To będzie 7+1 i tak bardzo chciałabym usłyszeć serduszko.
Miłego dnia wszystkim.
Ja mam wizytę w środę i już nie mogę się doczekać [emoji7] wg jednej apki będzie to 5t6d a wg innej 5t7d - po cichu liczę na [emoji173]
 
A serduszko kiedy może się pokazać?
Ja owulkę zawsze mam dosyć wcześnie, teraz chyba miałam 12 lub 13 dc więc uspokoi mnie już sam pęcherzyk z ciałkiem.
Zazwyczaj pokazuje die w tygodniu 6+, ale czSem tez później. [emoji846]
Dziewczęta beta z 5 marca 148,11
Z dzisiaj 1074,14
Chyba jest ok? [emoji6]
Nawet bardzo ok[emoji846]
Kurcze,ciekawe czemu nie da się napisać prywatnej .aaa, to ty juz masz dziecko? no jasne, to skoro masz sprawdzonego lekarza to też bym nie zmieniała.Ja też mam teraz bardzo fajnego lekarza.Trafilam do niego z polecenia dziewczyny ,która miała takie same problemy jak ja i jej się wreszcie udało .Jutro zobaczymy jak będzie.
Ważne żebyś była zadowolona z gina i mu ufała. Gdzie planujesz rodzic? [emoji846]
Kciuki za jutrzejsza wizytę
 
Zazwyczaj pokazuje die w tygodniu 6+, ale czSem tez później. [emoji846]

Nawet bardzo ok[emoji846]

Ważne żebyś była zadowolona z gina i mu ufała. Gdzie planujesz rodzic? [emoji846]
Kciuki za jutrzejsza wizytę
Jeśli chodzi o poród to narazie nie myślę o tym.Narazie najważniejsze jest dla mnie żebym jutro usłyszała serduszko, bo to będzie dla mnie jakaś nadzieja.
 
Dziewczyny zrobiłam betę w dwóch różnych labolatoriach i są totalnie inne normy.Co sądzicie o takim przyroście?
Pierwszy wynik 17126,70 mlu/ml
Normy 5-6 tydzień 861-88769
Drugi wynik 19303 mlu/ml
Normy 6 tydzien 158-31795
Wg om pierwszy wynik był robiony w 5tyg1 dzień, a drugi 5tydz.3 dzień
Może miałyście taki przypadek kiedyś i mi coś podpowiecie...
 
reklama
Dziewczyny zrobiłam betę w dwóch różnych labolatoriach i są totalnie inne normy.Co sądzicie o takim przyroście?
Pierwszy wynik 17126,70 mlu/ml
Normy 5-6 tydzień 861-88769
Drugi wynik 19303 mlu/ml
Normy 6 tydzien 158-31795
Wg om pierwszy wynik był robiony w 5tyg1 dzień, a drugi 5tydz.3 dzień
Może miałyście taki przypadek kiedyś i mi coś podpowiecie...
Wejdź sobie na kalkulator bety i wpisz tam te 2 wyniki wszystko Ci pokaze
 
Do góry