reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Trzymam kciuki za wizytujące.



Na silne bóle brzucha możesz brać no-spę. Niby nie jest w ciąży zakazana, ale też nie ma badań potwierdzających jej nieszkodliwość. Tak poza tym apap. Więc leki brać można, ale wszystko z głową :)



Nie sugerowałabym się normami w laboratorium tylko tym czy jest przyrost. Wklep sobie dane do kalkulatora w necie i zobacz :)
No jasne, że z głową [emoji3][emoji3] na mnie nospa nigdy nie działała wiec chyba w ciąży tym bardziej nie zadziała [emoji849]
 
reklama
Hej, u mnie 6t. Wizyta wyznaczona na 19.03 a mdłości, ból głowy i senność nie do opanowania. W piątek się zaczęło, a już mam dość. Cały weekend przespałam, a teraz będę się męczyć w pracy.

Co Wam pomaga przy miłościach? Mi dokuczają przez cały dzień. Mam już 3 latka i w poprzedniej ciąży było to samo :(
 
Ja tylko raz mdłości mialam to wypilam miętę i przeszło, a poza tym narazie odpukac jest ok. Tylko brak apetytu mam.
 
Hej, u mnie 6t. Wizyta wyznaczona na 19.03 a mdłości, ból głowy i senność nie do opanowania. W piątek się zaczęło, a już mam dość. Cały weekend przespałam, a teraz będę się męczyć w pracy.

Co Wam pomaga przy miłościach? Mi dokuczają przez cały dzień. Mam już 3 latka i w poprzedniej ciąży było to samo :(
Witaj [emoji4] mi w pierwszej ciąży na mdłości pomagały tic tac miętowe [emoji4]
 
Już po wizycie. Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym prawidłowej wielkości jak na ten wiek ciąży. Kolejna wizyta za 2 tyg i wtedy już powinno być serduszko [emoji3590] Badania zleci dopiero przy następnej wizycie.
Dziękuję za kciuki :)

Aaa zwolnienie lekarskie mogła już dać ale dla mnie jeszcze za wczesnie.
 
U mnie dziś śledzie po kaszubsku na tapecie i winogron o mateńko jakie dobre[emoji39][emoji39][emoji39]
 
reklama
Już po wizycie. Jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym prawidłowej wielkości jak na ten wiek ciąży. Kolejna wizyta za 2 tyg i wtedy już powinno być serduszko [emoji3590] Badania zleci dopiero przy następnej wizycie.
Dziękuję za kciuki :)

Aaa zwolnienie lekarskie mogła już dać ale dla mnie jeszcze za wczesnie.
Ooo super , czyli póki co mozna odetchnąć z ulga [emoji4][emoji4]
 
Do góry