reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Dziewczyny zrobiłam betę w dwóch różnych labolatoriach i są totalnie inne normy.Co sądzicie o takim przyroście?
Pierwszy wynik 17126,70 mlu/ml
Normy 5-6 tydzień 861-88769
Drugi wynik 19303 mlu/ml
Normy 6 tydzien 158-31795
Wg om pierwszy wynik był robiony w 5tyg1 dzień, a drugi 5tydz.3 dzień
Może miałyście taki przypadek kiedyś i mi coś podpowiecie...
I w jakim odstępie czasowym robilas bete?
 
reklama
Cześć kobietki wróciłam od lekarza. Mamy 5 tydz widać fasolinke jak narazie to jest dobrze ale długa droga przed nami Mam dużo odpoczywać spacerować i bez stresu powiedział że to co miałam to naprawdę pech z tymi wodami i się nie martwić bo się nie powtórzy zadba o to żeby było dobrze bardzo pozytywnie mnie nastawil. Za dwa tyg usg sprawdzi kontrolne A wizyta z wynikami badań krwi 6 kwietnia. Rośniemy i czekamy. Miłego dnia jak się czujecie??
 
Trzymam kciuki za wizytujące.

Mnie jeszcze tak mocno nie boli , żebym musiała brać leki ale nawet jesli to nie wiem jakie mozna brać ? Słyszałam o paracetamolu ale z drugiej strony ktoś mi mówił , zeby go nie brać w 1 trymestrze i w ogole , zeby jak najmniej go brać ...Ja nic nie wiem o badaniach i zapomniałam zapytac ale lekarz powiedział , ze jak bd na nast wizycie wszystko widać i założymy kartę ciazy to wtedy i zwolnienie bd mógł wypisać no i pewnie bd mówił o badaniach jakie trzeba zrobic :) także na spokojnie [emoji4] na wizycie pewnie lekarz wszystko powie [emoji6]

Na silne bóle brzucha możesz brać no-spę. Niby nie jest w ciąży zakazana, ale też nie ma badań potwierdzających jej nieszkodliwość. Tak poza tym apap. Więc leki brać można, ale wszystko z głową :)

Dziewczyny zrobiłam betę w dwóch różnych labolatoriach i są totalnie inne normy.Co sądzicie o takim przyroście?
Pierwszy wynik 17126,70 mlu/ml
Normy 5-6 tydzień 861-88769
Drugi wynik 19303 mlu/ml
Normy 6 tydzien 158-31795
Wg om pierwszy wynik był robiony w 5tyg1 dzień, a drugi 5tydz.3 dzień
Może miałyście taki przypadek kiedyś i mi coś podpowiecie...

Nie sugerowałabym się normami w laboratorium tylko tym czy jest przyrost. Wklep sobie dane do kalkulatora w necie i zobacz :)
 
Cześć kobietki wróciłam od lekarza. Mamy 5 tydz widać fasolinke jak narazie to jest dobrze ale długa droga przed nami Mam dużo odpoczywać spacerować i bez stresu powiedział że to co miałam to naprawdę pech z tymi wodami i się nie martwić bo się nie powtórzy zadba o to żeby było dobrze bardzo pozytywnie mnie nastawil. Za dwa tyg usg sprawdzi kontrolne A wizyta z wynikami badań krwi 6 kwietnia. Rośniemy i czekamy. Miłego dnia jak się czujecie??
Ja się czuje okropnie. Normalnie jak kac morderca.
Oby to było chwilowe i potem było już tylko lepiej...
 
Cześć kobietki wróciłam od lekarza. Mamy 5 tydz widać fasolinke jak narazie to jest dobrze ale długa droga przed nami Mam dużo odpoczywać spacerować i bez stresu powiedział że to co miałam to naprawdę pech z tymi wodami i się nie martwić bo się nie powtórzy zadba o to żeby było dobrze bardzo pozytywnie mnie nastawil. Za dwa tyg usg sprawdzi kontrolne A wizyta z wynikami badań krwi 6 kwietnia. Rośniemy i czekamy. Miłego dnia jak się czujecie??
Super [emoji173] ale Ci zazdrosze tej wizyty [emoji4] moja w środę [emoji7]
 
Na Twoim miejscu powtorzylabym jeszcze w tym lab., z którego miałaś ostatni wynik.
Albo już nie rób bo szkoda nerwów, przy takich dużych wartościach może się już nie podwoić. Kiedy wizyta?
Wchodziłam na kalkulator ale kalkulator działa w przypadku gdy normy w poszczególnych tygodniach są takie same. Jakby były takie same normy to bym nie miała problemu ;)
 
Na Twoim miejscu powtorzylabym jeszcze w tym lab., z którego miałaś ostatni wynik.
Albo już nie rób bo szkoda nerwów, przy takich dużych wartościach może się już nie podwoić. Kiedy wizyta?
Wizyta już jutro ,więc jutro się okaże czy boje serduszko czy nie .Jutro będzie 6 tydz 6dzien wg OM
 
reklama
Cieszyłam się do dzisiaj że tak super się czuję, siedzę teraz ledwo co w pracy, próbując nie pokazać nikomu że jest mi niedobrze. Nie chcę w pracy mówić że jestem w ciąży... Co robić help
 
Do góry